Michelle – nadšená milovnice sportu

Dosavadní příběh sportovní hvězdy Michelle je bohužel velmi smutný.

Už vystřídala několik páníčků a nikdo jí nedokázal dát to, co jí tolik schází. Trvalou a milující rodinu. Pokaždé zůstala opuštěná, osamělá a úplně ztracená. A tak se nakonec dostala až k nám. Jistě to její psí hlavička těžko chápe, proč se nikde ani pořádně neohřeje, chudinka.

Jaká je Michelle?

I přes to, že se s ní život příliš nemazlil, zůstává Michelle veselá a přátelská. Ráda se mazlí a miluje lidskou společnost – ale především miluje dlouhé procházky a svůj míček na aportování! Michelle je skutečně k neutahání, stačí jí si krátce zdřímnout a hned má energie tolik, že by mohla závodit i se zajícem. Doufáme, že se pro ni najde někdo, kdo tuhle její vlastnost ocení a bude jí už navždycky oddaně házet tenisáky.

Michelle našla domov!

Michelle u nás konečně potkalo štěstí! Našla svého dvorního venčitele – našeho báječného pomocníka Honzu, který jí do nekonečna házel míčky a dával pamlsky. Díky němu si Michelle užila spoustu báječných procházek. Ale nic se samozřejmě nevyrovná vlastnímu pelíšku v nové rodině. A Michelle se dočkala! Teď už si má páníčky jen pro sebe a my jsme moc rádi, že má její příběh tak šťastný konec.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha