Michelle – nadšená milovnice sportu

Dosavadní příběh sportovní hvězdy Michelle je bohužel velmi smutný.

Už vystřídala několik páníčků a nikdo jí nedokázal dát to, co jí tolik schází. Trvalou a milující rodinu. Pokaždé zůstala opuštěná, osamělá a úplně ztracená. A tak se nakonec dostala až k nám. Jistě to její psí hlavička těžko chápe, proč se nikde ani pořádně neohřeje, chudinka.

Jaká je Michelle?

I přes to, že se s ní život příliš nemazlil, zůstává Michelle veselá a přátelská. Ráda se mazlí a miluje lidskou společnost – ale především miluje dlouhé procházky a svůj míček na aportování! Michelle je skutečně k neutahání, stačí jí si krátce zdřímnout a hned má energie tolik, že by mohla závodit i se zajícem. Doufáme, že se pro ni najde někdo, kdo tuhle její vlastnost ocení a bude jí už navždycky oddaně házet tenisáky.

Michelle našla domov!

Michelle u nás konečně potkalo štěstí! Našla svého dvorního venčitele – našeho báječného pomocníka Honzu, který jí do nekonečna házel míčky a dával pamlsky. Díky němu si Michelle užila spoustu báječných procházek. Ale nic se samozřejmě nevyrovná vlastnímu pelíšku v nové rodině. A Michelle se dočkala! Teď už si má páníčky jen pro sebe a my jsme moc rádi, že má její příběh tak šťastný konec.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha