Megie – nemocná jorkšírka

Fenka jorkšírského teriéra Megie v 11 letech vypadala stále jako štěňátko
Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

Téhle babičce bylo zhruba 11 let, umístila ji k nám majitelka, která se už o ni nedokázala dál postarat. Bohužel jak jsme Megie poznávali, začali jsme zjišťovat, že ji trápí spousta věcí.

V prvé řadě měla zuby v příšerném stavu, takže musela na operaci. Spousta zubů musela pryč, zbytek pan doktor vyčistil. Během rentgenového vyšetření pan doktor také objevil zvětšené srdce. A jako by toho ještě nebylo málo, také měla nádory na mléčné žláze

Megie proto měla podstoupit operaci, při které se odstraní mléčná lišta a také kardio vyšetření, abychom zjistili více o problémech se srdcem a mohli jí pomoct.

Megie odešla za duhový most

Všechno se to seběhlo strašně rychle. Začátkem ledna jsme s ní byli na plánovaném vyšetření srdíčka u specialisty, dostala léky a vrátila se do dočasné péče. Odpoledne ale začala zvracet, a když se nelepšila, jeli jsme hned na veterinu.

K nemocnému srdíčku se přidalo onemocnění plic a špatné krevní hodnoty. Zůstala na hospitalizaci a pan doktor se pustil do záchrany. Bohužel druhý den přišla zpráva, že Megie svůj boj přes veškerou snahu prohrála…

Tahle statečná jedenáctiletá psí babička v životě musela prožít tolik zlého, i přes to si do posledních chvil udržovala životní optimismus a lásku k lidem. Neskutečně nás mrzí, že jsme jí už nestihli pomoci se vším, co ji trápilo, aby mohla alespoň své stáří prožít bez potíží, bez bolestí a v klidu.

Budeš nám chybět, Megie. Odpočívej v pokoji.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha