Megie – nemocná jorkšírka

Fenka jorkšírského teriéra Megie
Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

Téhle babičce bylo zhruba 11 let, umístila ji k nám majitelka, která se už o ni nedokázala dál postarat. Bohužel jak jsme Megie poznávali, začali jsme zjišťovat, že ji trápí spousta věcí.

V prvé řadě měla zuby v příšerném stavu, takže musela na operaci. Spousta zubů musela pryč, zbytek pan doktor vyčistil. Během rentgenového vyšetření pan doktor také objevil zvětšené srdce. A jako by toho ještě nebylo málo, také měla nádory na mléčné žláze

Megie proto měla podstoupit operaci, při které se odstraní mléčná lišta a také kardio vyšetření, abychom zjistili více o problémech se srdcem a mohli jí pomoct.

Megie odešla za duhový most

Všechno se to seběhlo strašně rychle. Začátkem ledna jsme s ní byli na plánovaném vyšetření srdíčka u specialisty, dostala léky a vrátila se do dočasné péče. Odpoledne ale začala zvracet, a když se nelepšila, jeli jsme hned na veterinu.

K nemocnému srdíčku se přidalo onemocnění plic a špatné krevní hodnoty. Zůstala na hospitalizaci a pan doktor se pustil do záchrany. Bohužel druhý den přišla zpráva, že Megie svůj boj přes veškerou snahu prohrála…

Tahle statečná jedenáctiletá psí babička v životě musela prožít tolik zlého, i přes to si do posledních chvil udržovala životní optimismus a lásku k lidem. Neskutečně nás mrzí, že jsme jí už nestihli pomoci se vším, co ji trápilo, aby mohla alespoň své stáří prožít bez potíží, bez bolestí a v klidu.

Budeš nám chybět, Megie. Odpočívej v pokoji.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Drobek, co chvíli v klidu neposedí.

Elegantní kráska i roztomilé trdýlko, Fiskars zvládá oboje.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Nevíme, co se tomuhle hnědookému broučkovi stalo, nohu měl zlomenou nad kolenem.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha