Marshall – zvídavé štěňátko

Štěně kříženec francouzského buldočka a stafordšírského bulteriéra Maršal
Marshall byl zvědavý na celý svět!

Ozvala se nám paní s prosbou, jestli bychom nemohli přijmout jejího tříměsíčního pejska. Začala se totiž potýkat se zdravotními problémy a o malého Marshallka se najednou nedokázala postarat. Marshallovým štěněčím očím jsme nedokázali odolat a navíc jsme zrovna měli volné místečko v jedné dočasné péči, tak jsme slíbili, že pomůžeme.

Štěňátko, jak má být

Marshall se zrovna nacházela v tom nejroztomilejším věku. Byl neuvěřitelně zvědavý a každý den se učil a poznával něco nového. Uši měl neustále v pozoru, aby náhodou nepřeslechl nějaký nový zvuk nebo šustění pytlíků s dobrůtkami.

I stěhování do nové dočasné péče zvládl na výbornou. Tetička ho totiž okouzlila hned v první moment novými hračkami, se kterými si začal hrát ještě v autě. Od té doby už to šlo jako po másle!

Nový domov

Marshall se adoptoval vcukuletu, což nás vlastně moc nepřekvapilo – takové báječné štěňátko je splněný sen snad každého pejskaře!

Pro Marshállka jsme našli báječnou rodinu, ve které se cítil dobře prakticky od první vteřiny – jako by snad tušil, že tohle jsou ti „jeho“ lidé. Do nových paniček se okamžitě zamiloval stejně jako ony do něj. Nepochybujeme, že zbytek života prožije jako ten nejspokojenější a nejmilovanější pejsek pod sluncem.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha