Marcel – těžce nemocné koťátko

Černo-bílý kocourek Marcel při vyšetření na veterině
Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

Kocourek byl při příjmu v hrozném stavu. Vážil mnohem méně, než by ve svém věku měl a hlavně byl dost nemocný. Měl ošklivý průjem a špatné krevní hodnoty…

Marcela si pan doktor okamžitě nechal hospitalizovaného na veterině, nasadil mu léky a odebral vzorky na rozbor, aby přesně zjistil, co ho trápí a mohl ho efektivně léčit. Chudáček zřejmě prodělal panleukopénii.

Není vůbec fér, že takové malé koťátko muselo tolik bojovat o vlastní život. Naštěstí byl v péči skvělého pana doktora a postupně se jeho stav začal zlepšovat! Na veterině strávil necelé dva týdny, než pan doktor konečně usoudil, že se je bezpečné, aby se přesunul do dočasné péče.

Teď už si hoví u dočasné tety a moc si to užívá. Teta na něj má totiž víc času a hlavně ho mnoooohem víc mazlí! A samozřejmě benefity v podobě pohodlné postele a větších prostor jsou taky k nezaplacení. Léčba ještě není u konce, ale Marcel už je mimo ohrožení života a to je to nejdůležitější.

Přispějte Marcelovi na léčbu

Aby se Marcel uzdravil, potřebuje pomoc pana doktora. Prosím, přispějete mu na pokrytí ošetření na veterině, krmení apod.? Budeme vám vděční za každý příspěvek na č. ú. 2288471053/5500, VS 202235 nebo kartou on-line skrz bezpečný formulář.
17 250 Kč
cíl 25 000 Kč

Adopce na dálku

Adoptujte si zvířátko na dálku a prožívejte cestu za novým začátkem spolu s ním.

Adoptovat Jak funguje adopce na dálku?

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale umí být pěkným dráčetem.

Čtyři tiché tlapky, jeden elegantní ocásek, dvě velké oči plné lásky a heboučký kožíšek.

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

7 600 Kč
cíl 8 000 Kč

Při pohledu na maličkou Auroru nám bylo do pláče.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha