Lucky Luke – jednooký hopsálek

Drobek, co chvíli v klidu neposedí.

Lucky Luke nemá žádný velký příběh – nebo ho minimálně neznáme. Ani nevíme, co stojí za tím chybějícím očičkem. Myslíme, že to ale vlastně nakonec zas tak nevadilo a Lucky Luke díky tomu mohl začít skutečně s čistým štítem jako veselé dospívající štěně.

Omluvte ty rozmazané fotky. Vážně, vážně hrozně moc jsme se snažili Lucky Luka vyfotit pořádně. Jenže to se prostě nedá! Ten kluk byl neustále v pohybu, vrtěl se, poskakoval, dorážel a dožadoval se piškotů a mazlení… Takže ve výsledku jsme jásali, když nám z něj na fotce nezůstal třeba jen zadek.

Nový domov

Lucky Luke toho od nás moc nepotřeboval, jen očkování a kastraci. Jakmile se tohle všechno vyřešilo, mohli jsme mu začít hledat nový domov. Ten nakonec našel až v Lucembursku!

Přihlásili se o něj totiž tak skvělí zájemci, že nakonec ani ta dálka nepředstavovala problém. A když vidíme ty fotky a videa, co z nového domova Lucky Luke posílal, víme, že lepší rodinu jsme mu vybrat nemohli.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Elegantní kráska i roztomilé trdýlko, Fiskars zvládá oboje.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Nevíme, co se tomuhle hnědookému broučkovi stalo, nohu měl zlomenou nad kolenem.

Al a Peggy se k nám dostali s trápením s očima. Al má špatné jedno oko, Peggy bohužel obě.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha