Lucky Luke – jednooký hopsálek

Drobek, co chvíli v klidu neposedí.

Lucky Luke nemá žádný velký příběh – nebo ho minimálně neznáme. Ani nevíme, co stojí za tím chybějícím očičkem. Myslíme, že to ale vlastně nakonec zas tak nevadilo a Lucky Luke díky tomu mohl začít skutečně s čistým štítem jako veselé dospívající štěně.

Omluvte ty rozmazané fotky. Vážně, vážně hrozně moc jsme se snažili Lucky Luka vyfotit pořádně. Jenže to se prostě nedá! Ten kluk byl neustále v pohybu, vrtěl se, poskakoval, dorážel a dožadoval se piškotů a mazlení… Takže ve výsledku jsme jásali, když nám z něj na fotce nezůstal třeba jen zadek.

Nový domov

Lucky Luke toho od nás moc nepotřeboval, jen očkování a kastraci. Jakmile se tohle všechno vyřešilo, mohli jsme mu začít hledat nový domov. Ten nakonec našel až v Lucembursku!

Přihlásili se o něj totiž tak skvělí zájemci, že nakonec ani ta dálka nepředstavovala problém. A když vidíme ty fotky a videa, co z nového domova Lucky Luke posílal, víme, že lepší rodinu jsme mu vybrat nemohli.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Už jako malé kotě prodělala nemoc, která ji připravila o sourozence...

2 800 Kč
cíl 8 000 Kč

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha