Lil Kim a Kedrick – koťátka bez maminky

Jejich maminka byla nemocná a zemřela dva dni po porodu.

Lil Kim a Kendrick jsou dalšími z koťátek, která se letos dostala k nám. Původně čtyři koťátka (která byla neskutečně malinká) tak zažila tu největší možnou ztrátu a jejich osud byl nejistý. Všichni čtyři se nakonec dostali do naší péče a azylová teta se pokusila všechny odchovat – bohužel, dvě koťátka zemřela a na světě tak zůstali jen Lil Kim a Kendrick.

Jak se jim daří nyní?

Oba dva již mají to nejhorší za sebou. Každým dnem obě koťátka rostou, sílí a postupně tak mohla začít objevovat svět. Roli jejich psí „chůvy“ se ujala jedna z našich fenek, která na ně společně s námi starostlivě dohlíží. Lil Kim i Kendrick statečně už zvládli dvě očkování, kastraci a také testy FIV, FeLV, které jsou negativní!

Koťátka vyrostla a našla svoje báječné nové domovy!

Oba sourozenci vyrostli v našem azylu spokojení a rozmazlovaní. Kočičí kráska Lil Kim nakonec našla své nové páníčky a teď už ji čeká krásný život v milující rodině. A kocourek Kendrick, ten zůstal u své báječné útulkové tety Jany. Ti dva by bez sebe nemohli být. Moc jim to oběma přejeme.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

3 900 Kč
cíl 30 000 Kč

Malého Chaie přinesli na veterinu na utracení. Pokousal ho pes.

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha