Lil Kim a Kedrick – koťátka bez maminky

Jejich maminka byla nemocná a zemřela dva dni po porodu.

Lil Kim a Kendrick jsou dalšími z koťátek, která se letos dostala k nám. Původně čtyři koťátka (která byla neskutečně malinká) tak zažila tu největší možnou ztrátu a jejich osud byl nejistý. Všichni čtyři se nakonec dostali do naší péče a azylová teta se pokusila všechny odchovat – bohužel, dvě koťátka zemřela a na světě tak zůstali jen Lil Kim a Kendrick.

Jak se jim daří nyní?

Oba dva již mají to nejhorší za sebou. Každým dnem obě koťátka rostou, sílí a postupně tak mohla začít objevovat svět. Roli jejich psí „chůvy“ se ujala jedna z našich fenek, která na ně společně s námi starostlivě dohlíží. Lil Kim i Kendrick statečně už zvládli dvě očkování, kastraci a také testy FIV, FeLV, které jsou negativní!

Koťátka vyrostla a našla svoje báječné nové domovy!

Oba sourozenci vyrostli v našem azylu spokojení a rozmazlovaní. Kočičí kráska Lil Kim nakonec našla své nové páníčky a teď už ji čeká krásný život v milující rodině. A kocourek Kendrick, ten zůstal u své báječné útulkové tety Jany. Ti dva by bez sebe nemohli být. Moc jim to oběma přejeme.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha