Kotlík – kocourek s roztříštěnou nožičkou

Dostal se k nám zubožený kocourek s roztříštěnou nožičkou, useknutou částí ocásku, ránou na hlavě a velkou spoustou klíšťat.

Kotlík byl hospitalizovaný na veterině, vůbec nechtěl jíst. Nožička se mu bohužel musela amputovat, protože byla poškozená natolik, že náprava byla nemožná. To nejdůležitější ale je, že Kotlík operaci v pořádku zvládl. S jídlem nás dál trochu zlobil, ale nakonec se ho naštěstí povedlo rozkrmit.

Z Kotlíčka se nakonec vyklubal pan úžasňák. Nejen, že byl úplně nádherný, ale především měl naprosto dokonalou povahu, byl strašně hodný a přítulný. Prostě sen každého milovníka koček. Dočasná teta z něj byla úplně unešená.

Po operaci se zotavil dobře, rychle se pustil i do chození a po troše tréninku si už zase vyskočí i na sedačku! Je to šikulín.

Společně děláme zázraky!

A těmi „MY“ myslíme právě vás, doktory i naše pečovatele. Kotlík je opravený a vše se krásně zahojilo. Děkujeme všem, kdo na něj přispěli, další zachráněný život! ♥ Hurááá.

Nový domov

Kotlík se v dočasné péči krásně zabydlel, našel ty nejpohodlnější místečka na gauči i v posteli a vůbec si celou domácnost omotal kolem pacičky. Nebylo proto žádné velké překvapení, když dočasná tetička nakonec přiznala, že by ho ráda adoptovala.

Měli jsme z toho všichni velikou radost, ale nejšťastnější byl samozřejmě Kotlíček. Svou rodinu z celého srdce miluje a byl proto nadšený, že se mohl definitivně stát její trvalou součástí.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

7 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha