Koťátko v kritickém stavu

Přijali jsme do péče nemocné koťátko v kritickém stavu.

Bylo slabé, nechtělo jíst a mělo záchvaty, které střídaly apatické stavy. Koťátko proto bylo hospitalizované na veterině, kde pan doktor dělal, co se dalo aby mu pomohl.

Drobeček dostal krmicí sondu a pan doktor ho odčervil. Chudáček malý byl plný červů, bylo to hrozné. Pan doktor ale usilovně pracoval na tom, aby příčinu problémů odhalil a pomohl koťátku od trápení. Kocourek na tom byl opravdu zle, přesto jsme moc doufali, že to dobře dopadne…

Koťátko svůj boj nezvládlo

Snažili jsme se, co to šlo, ale bohužel mu už nebylo jak pomoci. Kocourkův stav se nelepšil, ba naopak a pan doktor proto usoudil, že pro něj bude nejlepší, když ho necháme pokojně odejít…

Moc nás to mrzí, drobečku. Ani nevíš, jak je nám líto, že jsi nikdy nedostal šanci poznat, jak má vypadat ten správný kočičí život plný lásky.

Děkujeme vám všem, kdo jste kocourkovi věřili a podpořili ho, když to nejvíc potřeboval. I když to nakonec nedopadlo tak, jak jsme všichni doufali, díky vám alespoň mohl dostat šanci.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha