Koťátka z přemnožené kolonie

Z kolonie v Řepích jsme ve spolupráci s Feliti kastruje přijali čtyři nemocná koťátka.

Kolonie čítala celkem asi 18 kočiček, které se mezi sebou nekontrolovaně množili.

Prckové dostali jména Earl Gray, Popcorn, Frosty a Gingerbread. Všichni čtyři měli v ouškách srab, dva z nich k tomu trápil ještě ošklivý zánět. Ouška jim teta Jaq pečlivě čistila a udělala všechno pro to, aby se co možná nejrychleji uzdravili. Všechno to byli od začátku přítulové a bylo na nich vidět, že už touží mít ty nepříjemnosti za sebou a nemuset se dál trápit.

Co bylo dál?

Za pár dní jsme přijali další čtyři drobečky. Dostali jména Sugarplum, Mistletoe, Jack Frost a Tinsel. Už to tedy bylo celkem osm koťátek z Kolonie v Řepích, kterou řešila organizace Felity kastruje. Koťátka se u nás musela chvilku rozkoukat, jejich život se zničehonic obrátil vzhůru nohama – naštěstí k lepšímu. Poprvé v životě se totiž nemusela bát hladu, zimy ani ničeho dalšího, protože tu byli lidé, kteří by pro ně udělali první poslední.

Koťátka strávila v azylu mimo jiné první Vánoce v životě. Jsme tak rádi, že je nemusela trávit na ulici, ale v teple a v pohodlí.

Další kočičáčci

Z přemnožené kolonie v Řepích jsme nakonec přijali ještě další dva kočičáky. Prvním z nich byl Noel, ultramazlivý kocourek. Bylo na něm vidět, že je hrozně rád, že je pohromadě se svými kamarády, se kterými může dovádět.

Oproti tomu druhá kočička Holly to měla o něco těžší. Měla tak smutný pohled. Navíc se chudinka nachladla a dostala antibiotika. Teta Jaq ji proto musela umístit do samostatného pokoje, aby se uzdravila a nenakazila nikoho dalšího. Ale naštěstí se z toho brzy dostala a mohla se připojit k ostatním.

Řepíci se rozběhli do nových domovů

Koťátka povyrostla, podstoupila všechna nutná očkování a přišel čas, si našla svoje milující páníčky. A jsme rádi, že vám můžeme říct, že příběh koťátek z přemnožené kolonie má šťastný konec. Všichni Řepíci už mají svůj nový domov!

Moc děkujeme všem dobrým lidem, kteří přispěli na péči o tyhle miláčky. Děkujeme, že jste jim dali šanci na krásný život!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

2 700 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

16 400 Kč
cíl 25 000 Kč

Při pohledu na maličkou Auroru nám bylo do pláče.

Pan Hrášek utrpěl komplikovanou zlomeninu zadní nohy.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha