Koťátka z přemnožené kolonie

Z kolonie v Řepích jsme ve spolupráci s Feliti kastruje přijali čtyři nemocná koťátka.

Kolonie čítala celkem asi 18 kočiček, které se mezi sebou nekontrolovaně množili.

Prckové dostali jména Earl Gray, Popcorn, Frosty a Gingerbread. Všichni čtyři měli v ouškách srab, dva z nich k tomu trápil ještě ošklivý zánět. Ouška jim teta Jaq pečlivě čistila a udělala všechno pro to, aby se co možná nejrychleji uzdravili. Všechno to byli od začátku přítulové a bylo na nich vidět, že už touží mít ty nepříjemnosti za sebou a nemuset se dál trápit.

Co bylo dál?

Za pár dní jsme přijali další čtyři drobečky. Dostali jména Sugarplum, Mistletoe, Jack Frost a Tinsel. Už to tedy bylo celkem osm koťátek z Kolonie v Řepích, kterou řešila organizace Felity kastruje. Koťátka se u nás musela chvilku rozkoukat, jejich život se zničehonic obrátil vzhůru nohama – naštěstí k lepšímu. Poprvé v životě se totiž nemusela bát hladu, zimy ani ničeho dalšího, protože tu byli lidé, kteří by pro ně udělali první poslední.

Koťátka strávila v azylu mimo jiné první Vánoce v životě. Jsme tak rádi, že je nemusela trávit na ulici, ale v teple a v pohodlí.

Další kočičáčci

Z přemnožené kolonie v Řepích jsme nakonec přijali ještě další dva kočičáky. Prvním z nich byl Noel, ultramazlivý kocourek. Bylo na něm vidět, že je hrozně rád, že je pohromadě se svými kamarády, se kterými může dovádět.

Oproti tomu druhá kočička Holly to měla o něco těžší. Měla tak smutný pohled. Navíc se chudinka nachladla a dostala antibiotika. Teta Jaq ji proto musela umístit do samostatného pokoje, aby se uzdravila a nenakazila nikoho dalšího. Ale naštěstí se z toho brzy dostala a mohla se připojit k ostatním.

Řepíci se rozběhli do nových domovů

Koťátka povyrostla, podstoupila všechna nutná očkování a přišel čas, si našla svoje milující páníčky. A jsme rádi, že vám můžeme říct, že příběh koťátek z přemnožené kolonie má šťastný konec. Všichni Řepíci už mají svůj nový domov!

Moc děkujeme všem dobrým lidem, kteří přispěli na péči o tyhle miláčky. Děkujeme, že jste jim dali šanci na krásný život!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha