Kokoška – milovnice míčků

Kokoška je jedním z pejsků, kteří pochází z kauzy Vrážné.

Tam s dalšími desítkami pejsků žila u pána, který do nich kopal. Není proto divu, že když přišla, tak ze strachu kousala. Vyrovnat se se strachem není pro člověka, ani pro pejska nic jednoduchého. Po spoustu letech, kdy znala jen bití, kopání a úzkost, bylo pro Kokošku těžké najít důvěru.

Dneska už je Kokoška mnohem sebevědomější a nejvíc ze všeho miluje míčky! Nemůže se jich nabažit a byla by nejradši, kdyby jí je někdo pořád házel Na nějakou chvíli se Kokoška přesunula do dočasné péče, kde se válela v peřinách a se učila se dobrým mravům.

A co je nejlepší, Kokoška nakonec našla svůj nový a báječný domov! A dokonce se s novými páníčky podívala i k moři! Máme z toho velkou radost a přejeme Kokošce a její nové rodině spoustu nádherných zážitků a krásných chvil.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha