Kočičí peklo na zemi – přijali jsme 5 kočiček

Majitelka těchto kočiček odjela do nemocnice a už se nevrátila.

Naštěstí dala vědět organizaci Zatoulané štěstí, kteří okamžitě jednali. Do naší péče jsme přijali 5 kočiček z této kauzy. Dalo by se tomu opravdu říkat kočičí Peklo na zemi. Ale vzhledem k úmrtí majitelky kočiček, prosíme o vynechání zlých komentářů k její osobě, už ničemu nepomohou.

Jaký se jim daří dnes?

Při příjmu byli všichni vychrtlí a jejich stav odpovídal prostředí, ve kterém přežívali. Postupem času se jejich stav zlepšoval a dnes už je jejich temná minulost zapomenuta.

Kocourci Pur a Savo už našli brzy báječný nový domov. U nás v azylu však ještě dlouho potom zůstávaly kočičky Ariel a Cilit a také kocourek Persil. Černá zvířátka bohužel většinou hledají domov déle než jiná. Tihle naši drobečci čekali na svou šanci více než rok. Ale nakonec se přece jen dočkali a to je hlavní. Teď už mají všichni svou milující rodinu. Máme za ně za všechny obrovskou radost, že to tak dobře dopadlo.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha