Kočičí peklo na zemi – přijali jsme 5 kočiček

Majitelka těchto kočiček odjela do nemocnice a už se nevrátila.

Naštěstí dala vědět organizaci Zatoulané štěstí, kteří okamžitě jednali. Do naší péče jsme přijali 5 kočiček z této kauzy. Dalo by se tomu opravdu říkat kočičí Peklo na zemi. Ale vzhledem k úmrtí majitelky kočiček, prosíme o vynechání zlých komentářů k její osobě, už ničemu nepomohou.

Jaký se jim daří dnes?

Při příjmu byli všichni vychrtlí a jejich stav odpovídal prostředí, ve kterém přežívali. Postupem času se jejich stav zlepšoval a dnes už je jejich temná minulost zapomenuta.

Kocourci Pur a Savo už našli brzy báječný nový domov. U nás v azylu však ještě dlouho potom zůstávaly kočičky Ariel a Cilit a také kocourek Persil. Černá zvířátka bohužel většinou hledají domov déle než jiná. Tihle naši drobečci čekali na svou šanci více než rok. Ale nakonec se přece jen dočkali a to je hlavní. Teď už mají všichni svou milující rodinu. Máme za ně za všechny obrovskou radost, že to tak dobře dopadlo.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Nevíme, co se tomuhle hnědookému broučkovi stalo, nohu měl zlomenou nad kolenem.

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale uměla být pěkným dráčetem.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha