Klara – ochrnutá třínohá fenečka

Klárce chyběla jedna nožička a druhou měla částečně ochrnutou.

Klaru v minulosti srazilo auto a vážné zdravotní následky ji připravily o jednu nohu. Druhá zůstala částečně ochrnutá, takže ji může při chůzi občas použít a opřít se o ni, ale nedokáže běhat po všech třech jako jiní trojnozí chlupáči. Klaru to naštěstí moc netrápí a se svým postižením se již dávno smířila.

Nebudete tomu možná věřit, ale je to pěkný rychlík a vyfotit ji tak, aby na fotce nebyla jen jako rozmazaný flek, je docela výzva. A je to dobře! Je dobře, že má tolik radosti a chuti do života.

Klařin ideální den

Klařiny nejoblíbenější dny jsou ty, kdy je teplo a svítí sluníčko. Klárka totiž miluje pobyt venku. Ať už se vyvaluje v trávě a pospává, zatímco jí slunce příjemně vyhřívá kožíšek, štěká na kolemjdoucí nebo dovádí s ostatními pejsky, venku je prostě nejšťastnější.

Nový domov

Klara si několik měsíců užívala pobyt v dočasné péči, kde o ni bylo prvotřídně postaráno. Do života své dočasné rodiny zapadla natolik, až si společně uvědomili, že je ten život takhle až moc krásný na to, aby byl jen dočasný. A tak se Klárka stala oficiální a trvalou součástí rodiny.

Máme z toho ohromnou radost. Klárka našla domov v rodině Prdíka a Jennifer, dalších bývalých handipetů. Mají toho tak spoustu společného (a moc rádi si vypráví historky o tetě Janě z bývalého azylu v Hoření Vinici). Klárka tráví spoustu času na zahradě a propadla interaktivním hračkám, úplně nejradši dělá společnost svým milovaným lidem.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

7 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha