Kitty – poslední fenečka z mělnické party

Kitty je poslední fenečka, která v našem azylu zbyla z mělnické party.

Přijali jsme do péče štěňátka, která od smrti dělil jen pouhý vlásek a postarali jsme se i o jejich rodiče. Třebaže Kitty je teprve rok, je maminkou štěňátek Hariba a Marshmallow. Když porodila, byla sama sotva odrostlé štěně. Na rozdíl od Hariba a Marshmallow nepotkalo Kitty žádné fyzické trápení, zato psychicky je na tom bohužel opravdu zle. Nádherná Kitty totiž nikdy nepoznala laskavou péči.

Jak se daří Kitty v útulku?

Dušička malé Kitty utrpěla rány, které nemůže vyléčit žádný lékař. Fenečka je plachá a extrémně nedůvěřivá vůči cizím lidem. Zatím se spoléhá jen na svou útulkovou tetu a od nikoho cizího by na sebe nenechala ani sáhnout. Má před sebou ještě dlouhou cestu, chuděrka. Bohužel v útulku nemůže její socializace postupovat kupředu tak, jak bychom si přáli. Doufáme proto, že i přes její „handicap“ se brzy najde někdo, kdo jí dá milující domov a bude pro ni mít moře trpělivosti. Kitty si zaslouží, aby se její život už konečně obrátil k lepšímu.

Kitty našla domov!

Maličká plachá Kitty našla konečně láskyplný domov. Už se vyvaluje v teplíčku a spává s páníčky v posteli – dokonce pod peřinou. Moc jí přejeme, aby její další život byl už jen šťastný, plný procházek a dobrůtek.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha