Ken a Allan – vyhladovělá koťátka

Vlevo kocourek Ken a vpravo kocourek Allan
Život Allana a Kena začal všelijak, jen ne růžově...

Kdo ví jak dlouho chudáčkové sami živořili v areálu rušné firmy bez jídla, lásky a bezpečného zázemí, než si jich zaměstnanci všimli a rozhodli se zakročit. Vždyť drobečky mohlo přejet nákladní auto nebo na ně mohlo něco spadnout!

Kocourků jsme se bez váhání ujali a převezli je do dočasné péče. Oba byli brutálně podvyživení a dehydratovaní. Kožíšky navíc měli plné blech a klíšťat. Neměli v sobě už moc sil, Allan se sotva udržel na nohou…

Teď už jsou ale naštěstí v bezpečí a my se pustili do zachraňování. Na každé jídlo se vrhali, jako by mělo každou chvíli zmizet. Lámalo se nám srdce, když si představíme, jak moc se museli trápit…

Kluci se dali dohromady

Kocourci byli na prohlídce u paní doktorky. Zatímco Ken odcházel z veteriny s dobrými zprávami, protože bylo všechno víceméně v pořádku, s Allanem to bylo horší. Stále byl trochu dehydratovaný a navíc vážil jen polovinu toho, co brácha. Naštěstí to ale nebylo tak zlé, aby musel zůstat na kapačkách.

Během necelých dvou týdnů se stav kocourků výrazně zlepšil. Allan si sice dával trochu načas, ale nakonec se mu podařilo bráchu dohnat. Jsou teď mnohem živější, veselejší a dokonce se jim pomaličku začaly zakulacovat pupíčky!

Moc děkujeme dárcům, kteří Kenovi a Allanovi dohromady poslali 12 095 Kč a pomohli jim tak zajistit jídlo, kočkolit, veterinární ošetření a další věci, které kluci potřebují a ještě budou potřebovat.

Ken a Allan hledají domov

Roztomilá kotěcí dvojka Ken a Allan hledají novou rodinku, která by je společně přijala do smečky.

Ken i Allan jsou dva úžasní mazlíčci, kteří milují drbání za ouškem. Jejich předení vám vnese klid do duše, hlavně když s nimi budete usínat v posteli. Jinak si ale klidu moc neužijete, oba jsou to živí a hraví blázínci, kteří se v jednom kuse kočkují a po bytě nadšeně prohánějí všechny hračky, které dostanou.

Oba kluci jsou nebojácní a přátelští, dobře vycházejí s dalšími kočkami a vyhledávají lidskou přítomnost. Jsou zvyklí na běžný chod domácnosti a pěkně se učí novým zvyklostem a způsobům. Ovšem jde-li o jídlo, jsou občas trochu nedoslýchaví a chtějí papat hned a všechno.

Ken s Allanem by rádi našli společný domov, ve kterém právě taková dvě milá a hravá koťátka schází, ale klidně mohou jít do adopce i samostatně – v tom případě by na ně u vás ale měl čekat nový kočičí kamarád nebo kamarádka. Byli by vděční za nějaké super škrabadlo, za okno zabezpečené kočičími sítěmi, ze kterého by mohli koukat ven, za vždy plnou mističku a za opravdu milující rodinku, která by s nimi prožila celý jejich život.

Myslíte, že Ken a Allan patří právě k vám? Pak na nic nečekejte a zavolejte na číslo 725 859 393 nebo napište na marketa@petheroes.cz.

  • 5 měsíců, 2 kg
  • Očkovaní, odčervení, kastrovaní, čipovaní, FIV/FeLV negativní
  • Adopční poplatek 1 500 Kč při adopci jednoho, 2 000 Kč při adopci obou společně

Fotogalerie: Ken

Fotogalerie: Allan

Rodiče na dálku

Radka FluksováMonika DrábováMarie Šollerová 
Eva MatouškováŠtěpánka RysovaMiroslava Kronďáková
Irena BíláFrantišek a Josef BerčíkoviEva Sajfridova
Veronika ŽivnováAndrea Lukšová?

Adopce na dálku

Adoptujte si zvířátko na dálku a prožívejte cestu za novým začátkem spolu s ním.

Adoptovat Jak funguje adopce na dálku?

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha