Karin – psí maminka s bolavými klouby

Karin je malá fenečka, která byla nalezena i se svými štěňátky na ulici.

Všechna štěňátka už naštěstí svůj domov našla, ale cesta jejich maminky pokračovala dál až k nám do azylu. Život se s touhle roztomilou lištičkou zatím rozhodně nemazlil.

Karin má bolavé klouby

Karin trpěla velkými bolestmi zadních nožiček (měla dysplazii kyčelních kloubů), kulhala a bylo nutné, aby podstoupila operaci. Bez operace by se zhoršil stupeň artrózy a klouby by začaly tuhnout. Operace naštěstí proběhla v pořádku a Karin teď čeká dlouhá rekonvalescence, ale pak by už měla běhat spokojeně s ostatními a hlavně bez bolesti. Už se nemůže dočkat.

Karin čeká další léčba

Bohužel bolavými klouby zdravotní potíže malé fenečky nekončí. Karin měla malý nádor na mléčné liště. Nechali jsme ho odoperovat a poslat do laboratoře. Výsledky ukázaly na riziko rozšíření zhoubného nádoru, a proto bude muset podstoupit chemoterapii stejně tak, jako před půl rokem podstoupila tuto léčbu Agátka. Nejprve musíme počkat, až se Karin zahojí nohy, a potom budeme pokračovat v další léčbě.

Našla se dočasná péče pro Karin!

Stejně jako pro Agátku jsme pro Karin museli najít dočasnou péči, kde by mohla zůstat přinejmenším po celou dobu léčby. Fenečka musí brát léky a přibližně jednou za týden také podstoupit vyšetření krve. Útulek by pro ni ale nebyl vhodným místem na zotavování, byla by zbytečně vystavena zvýšenému riziku že utrpí její už tak podlomené zdraví. Jsme proto nesmírně rádi, že se našla báječná rodina, která se o Karin bude starat!

Karina našla svůj nový domov

Příběh Karin má šťastný konec. Aniž bychom v to vůbec doufali, Karin našla nový domov ještě během léčby. Zbytek chemoterpie a následnou operaci tedy podstoupí už v péči své nové rodiny a my jsme moc vděční, že se našli lidé s tak laskavým srdcem, že jí i přes její nemoc chtějí dopřát krásný život. Moc si ho zaslouží.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha