Karel – buldoček se slabými nožičkami

Přes záchranářky, které ho dostaly „od cesty“ při přebírání jiných psů z množírny, až k nám.

A jelikož se ho samy nemohly ujmout, tak kontaktovaly nás. Karel je nejspíše křížencem buldočka s buldokem a bohužel trápí ho několik věcí najednou. Má problémy s nožičkami – neudrží se plně za zadních, padá a má je velmi slabé. Má také prodloužené měkké patro a krátký nosánek, takže nedokáže bez zadýchání ujít ani pár metrů.

Karel podstoupil operaci dutin a také neurologické vyšetření. To ukázalo, že nemá citlivost v levé zadní noze, v pravé přední pouze slabou a předními nohami chodí do velkého oblouku. A asi budeme mít brzy problémy i s krční páteří. Celkový stav ovšem není na zákrok – budeme čekat, zda a kdy se případně něco zhorší.

Karel žužlá hračku

Karel našel domov

Na Karla se také velmi brzy usmálo štěstí a on našel svoji milující rodinu. Má svoje domácí království, vlastní postel a ooooobrovskou hromadu hraček.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha