Julinka – kočička pozemní

Julinka k nám přišla v roce 2019.

Nikdy neměla ráda světla reflektorů a své fotečky nám posílala nerada, a tak byla jedním z těch zvířátek, která tu s námi jsou, ale na sociálních sítích je moc často nevídáte. Neznamená to ale, že by nebyla skvělá a úžasná, protože to ona byla.

Julinka měla spoustu předností – byla věrná, milující, mazlivá. Ráda si povídala a ještě raději vysedávala po večerech na lidském klíně. V životě už si něco zažila a přesně věděla, co chce. Byla to prostě veliká osobnost.

Julinka hledala domov

Julinka byla nádherná a elegantní kočička, která si hravě získá vaše srdce. Kulatý zploštělý obličej prozradí, že jde zřejmě o kříženku britské krátkosrsté kočky.‍ Stejně jako většina britek byla i ona přátelská, klidná a velmi inteligentní. Měla ale i něco navíc, šmrnc a osobitost, které jí dělalaly jedinečnou. A navíc to byla nositelka těch největších očí na světě!

Moc ráda vysedávala na lidském klíně a užívala si pozornost. Byla to takzvaně kočka pozemní, vyskočila si tak maximálně na gauč, víc o výšky neměla zájem. Dokonce i při hře s kočičí vábničkou raději lovila stín, který hází na zem, než skutečná peříčka nad její hlavou.

Na nový domov čekala tři roky

Julinka svůj nový domov dlouho jen marně vyhlížela. Přestože to byla opravdu okouzlující dáma, ti její lidé stále nešli. To se změnilo koncem roku 2022, tři roky po příchodu k nám, kdy Julinka dostala předčasný vánoční dárek v podobě své vlastní milující rodiny.

Julinka našla skvělou a trpělivou rodinou. Celý dny tráví vyvalováním se v pelíšku nebo na gauči, mazlením a hraním si s novými hračkami. Získala prostě život, o jakém tak dlouho snila. Že se jí v novém domově opravdu moc líbí dokazuje i to, že zatím (ťuk ťuk) krásně používá záchůdek. Chození mimo je pro ni totiž typický způsob, jakým dává najevo, když se jí něco nelíbí.

Přejeme Julince i její nové rodině do života jen to nejlepší. Hlavně spoustu krásných dnů a lásky.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha