Julinka – kočička pozemní

Julinka k nám přišla v roce 2019 a od té doby marně vyhlíží svůj vlastní domov.

Nikdy neměla ráda světla reflektorů a své fotečky nám posílala nerada, a tak je jedním z těch zvířátek, která tu s námi jsou, ale na sociálních sítích je moc často nevídáte. Neznamená to ale, že by nebyla skvělá a úžasná, protože to ona je.

Julinka má spoustu předností – je věrná, milující, mazlivá. Ráda si povídá a ještě raději vysedává po večerech na lidském klíně. V životě už si něco zažila a přesně ví, co chce. Je to prostě veliká osobnost.

Julinka hledá domov

Julinka je nádherná a elegantní kočička, která si hravě získá vaše srdce. Kulatý zploštělý obličej prozradí, že jde zřejmě o kříženku britské krátkosrsté kočky.‍ Stejně jako většina britek je i ona přátelská, klidná a velmi inteligentní. Má ale i něco navíc, šmrnc a osobitost, které jí dělají jedinečnou. A navíc je to nositelka těch největších očí na světě!

S Julinkou vás čeká život plný radosti a mazlení. Moc ráda vám bude vysedávat na klíně a užívat si vaši pozornost, za kterou se vám odmění tím nejkrásnějším předením. Je to takzvaně kočka pozemní, vyskočí si tak maximálně na gauč, víc o výšky nemá zájem. Dokonce i při hře s kočičí vábničkou raději loví stín, který hází na zem, než skutečná peříčka nad její hlavou.

Protože touží být středobodem vašeho vesmíru, hledáme pro ni nejlépe domov bez dalších zvířátek. Pokud cítíte, že byste pro tuhle krásku mohli být ti praví, na nic nečekejte a zavolejte nám na tel. 725 859 393 nebo napište na e-mail marketa@petheroes.cz. Julinka se už moc těší, až vás pozná! ❤️

• 6 let, 5 kg

• Odčervená, čipovaná, kastrovaná, FIV/FeLV negativní

• Adopční poplatek 1 500 Kč

Rodiče na dálku

Zuzana SikačováDrahoslava Vesecká Šárka Fialová
Martina Zdražilová

Adopce na dálku

Adoptujte si zvířátko na dálku a prožívejte cestu za novým začátkem spolu s ním.

Adoptovat Jak funguje adopce na dálku?

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

3 900 Kč
cíl 30 000 Kč

Malého Chaie přinesli na veterinu na utracení. Pokousal ho pes.

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha