Julia – z pekla do ráje a už nikdy zpět

Julia je jedna z těch, která si zažila krutost člověk.

Někdo jí rozsekl hlavu. Oko se nepodařilo zachránit zcela a rána na duši zůstala. Jaká je její minulost? Nevíme. Jediné, co víme je, že dnes je v bezpečí a pod všemi pohlazeními se přestává bát.

A co víc – Julia našla konečně svůj domov. Osudovou rodinu, přátele na celý život. Získala oporu, někoho, kdo ji vždy podpoří. A její rodina? Ta jediná jedinečná pro Julii. Stačí si prohlédnout fotky a uvidíte jediné – štěstí, které si Julia za všechno to utrpení rozhodně zasloužila.

A jak se daří Julii zhruba rok po její adopci? S radostí musíme konstatovat, že se má pořád skvěle! S páníčky se rozvaluje na gauči a (občas proti jejich vůli) i v posteli. Jezdí s nimi na výlety i na dovolenou a doprovází je v podstatě na každém kroku.

I přes svoji počáteční bázlivost se nakonec oklepala – dříve se strachy krčila před nataženou rukou s míčkem a dnes? Miluje, když jí někdo hází hračku nebo šišku a ona za tím může běhat. Stejně tak miluje lidi a s radostí se nechává mazlit od každého, kdo je k tomu ochotný.

Dokonce získala i „ségru“, fenku bulíka, za kterou se jezdí rekreovat na zahradu – buď jen tak na návštěvu nebo i na týdenní dovolenou. Čas tady si moc užívá – pomáhá na stavbě, vyhřívá se na sluníčku nebo škemrá psíma očima o jídlo.

Juliin příběh se uzavřel odchodem za nekonečnou radostí v nové rodině, ale dokážete si představit, že držíte v rukou další příběhy opuštěných a týraných zvířat? Těch, kteří ještě čekají venku – na záchranu. Nejspíš právě na vás. Necháte se inspirovat Julií? Věříte, že společně dokážeme vytvořit ještě více šťastných konců? Staňte se jejich hrdinou.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha