Julia – z pekla do ráje a už nikdy zpět

Julia je jedna z těch, která si zažila krutost člověk.

Někdo jí rozsekl hlavu. Oko se nepodařilo zachránit zcela a rána na duši zůstala. Jaká je její minulost? Nevíme. Jediné, co víme je, že dnes je v bezpečí a pod všemi pohlazeními se přestává bát.

A co víc – Julia našla konečně svůj domov. Osudovou rodinu, přátele na celý život. Získala oporu, někoho, kdo ji vždy podpoří. A její rodina? Ta jediná jedinečná pro Julii. Stačí si prohlédnout fotky a uvidíte jediné – štěstí, které si Julia za všechno to utrpení rozhodně zasloužila.

A jak se daří Julii zhruba rok po její adopci? S radostí musíme konstatovat, že se má pořád skvěle! S páníčky se rozvaluje na gauči a (občas proti jejich vůli) i v posteli. Jezdí s nimi na výlety i na dovolenou a doprovází je v podstatě na každém kroku.

I přes svoji počáteční bázlivost se nakonec oklepala – dříve se strachy krčila před nataženou rukou s míčkem a dnes? Miluje, když jí někdo hází hračku nebo šišku a ona za tím může běhat. Stejně tak miluje lidi a s radostí se nechává mazlit od každého, kdo je k tomu ochotný.

Dokonce získala i „ségru“, fenku bulíka, za kterou se jezdí rekreovat na zahradu – buď jen tak na návštěvu nebo i na týdenní dovolenou. Čas tady si moc užívá – pomáhá na stavbě, vyhřívá se na sluníčku nebo škemrá psíma očima o jídlo.

Juliin příběh se uzavřel odchodem za nekonečnou radostí v nové rodině, ale dokážete si představit, že držíte v rukou další příběhy opuštěných a týraných zvířat? Těch, kteří ještě čekají venku – na záchranu. Nejspíš právě na vás. Necháte se inspirovat Julií? Věříte, že společně dokážeme vytvořit ještě více šťastných konců? Staňte se jejich hrdinou.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Je mu teprve rok a půl, ale už ví, jaké to je bojovat o život.

43 775 Kč
cíl 50 000 Kč

Drobeček si toho nejspíš hodně vytrpěl.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha