Jennifer – plachá fenečka

Tahle kráska s uhrančivýma očima si teprve hledala svoje místečko na slunci.

Jennifer je sotva odrostlé štěňátko, ale i tak krátký život jí už přinesl spoustu trápení. Nikdy nebyla opečovávaným domácím miláčkem. Naopak – její plachá a ustrašená povaha svědčí o tom, že si nejspíš zažila ošklivé zacházení.

K nám se dostala z většího útulku, kde nebylo možné se jí individuálně věnovat a pomoci jí, aby překonala svůj strach. Jennifer má hrůzu z lidských rukou, nenechá se pohladit, nenechá na sebe ani sáhnout. Chuděrka malá, zatím neměla příležitost poznat, že lidské ruce jsou tu od toho, aby ji podrbaly za ouškem a nabídly něco dobrého na zub.

Jenny má před sebou ještě dlouhou cestu. Musíme jí dát čas, aby pochopila, že už jí nikdo neublíží. Že teď už bude jen dobře. Ale my jí věříme. A uděláme všechno pro to, abychom jí vynahradili ten neradostný start do života, který jí osud nadělil.

Malá uklízečka Jennifer

Jennifer se u nás v azylu proměnila ve šťastnou, hravou a rozdováděnou psí slečinku. Je ještě tak mladá, má spoustu energie a pořád by vymýšlela lumpárničky. Sice na sebe pořád nenechá nikoho sáhnout, stále se bojí, ale se svými psími kamarády řádí jako tornádo. Jen se podívejte, jak to dopadlo, když se rozhodla tetě Janě „pomáhat s úklidem“:

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha