Ichi a Eris

Začátkem prosince 2019 jsme přijali kočičí duo, které přišlo o svou paničku.

Šlo o dvě kočičí slečny jménem Ichi a Eris. Ztráta milovaného člověka není nikdy lehká, natož když se k tomu přidá stres z přesunu do úplně nového prostředí. Obě kočičky byly ze začátku velmi vyděšené, schovávaly se a neměly tušení, co se to stalo. Pohled na ně nám lámal srdce.

Po nějaké době si na azyl jakžtakž přivykly a bylo na nich vidět, že se cítí o něco lépe. Eris byla od začátku odvážnější, ráda se vyvalovala v peřinách a brzy se chtěla mazlit. Ichi to trvalo trochu déle, ale i ona nakonec překonala svou ostýchavost a strach.

Eris našla nový domov

Původně jsme si mysleli, že budou kočičky hledat nový domov společně. Ale pak se na Eris usmálo štěstí a nechtěli jsme tomu stát v cestě. A tak už je teď černobílá princezna Eris znovu rozmazlovanou kočičkou domácí.

I na Ichi se konečně usmálo štěstí

Ichinka našla nový domov. Tahle úžasná kočičí dáma tak konečně má zase své vlastní lidi, které může milovat a kteří milují ji. Jen se podívejte, jak je spokojená.

Skvělou zprávou navíc je, že to vypadá, že se kočička konečně zbavila problémů s plísní! Ichi za sebou měla několikatýdenní léčbu, tak jsme moc rádi, že zabrala a teď je zase všechno dobré. Měj se krásně, Ichi!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha