Harvey – slepý kocourek

Harvey je jedno z mnoha koťátek od nekastrovaných, přemnožených koček.

Nikdo se o něj nezajímal a chudáček Harvey tak kvůli lidské nezodpovědnosti už hodně vytrpěl. Nikdo se o něj nepostaral, když mu teklo z očí, nikdo ho nevyléčil. Díky tomu se vytvořily vředy na rohovce a přirostlo mu k nim třetí víčko.

Harvey podstoupil už tři operace

Harvey podstoupil operaci, ale víčka měl stále zhrublé a nechtěli se mu zatáhnout nazpět a opakovaně bojoval s kalicivirózou. Koncem měsíce ledna Harvey nakonec (po dohodě s panem doktorem Beránkem) podstoupil druhou operaci – třetích víček. Stav jeho očí si však vyžadoval ještě jednu operaci, kterou podstoupil v říjnu u našeho pana veterináře, který mu 5x denně kape oči, pečlivě seškrabává, co je potřeba a my doufáme, že to již je skutečně poslední Harveyho operace!

Jak to s Harveym dopadlo?

Harveyho očička se bohužel nepodařilo zachránit. Je nám to moc líto, ale nakonec bylo jediným řešením jejich vyjmutí. Jen tak jsme mohli Harveymu pomoci od dalších bolestí a trápení. Ale kocourkův příběh má přece jen šťastný konec. Harvey totiž i přes svůj handicap našel nový domov! Je z něj teď rozmazlovaný a milovaný kocourek domácí a my mu to strašně moc přejeme.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha