Harvey – slepý kocourek

Harvey je jedno z mnoha koťátek od nekastrovaných, přemnožených koček.

Nikdo se o něj nezajímal a chudáček Harvey tak kvůli lidské nezodpovědnosti už hodně vytrpěl. Nikdo se o něj nepostaral, když mu teklo z očí, nikdo ho nevyléčil. Díky tomu se vytvořily vředy na rohovce a přirostlo mu k nim třetí víčko.

Harvey podstoupil už tři operace

Harvey podstoupil operaci, ale víčka měl stále zhrublé a nechtěli se mu zatáhnout nazpět a opakovaně bojoval s kalicivirózou. Koncem měsíce ledna Harvey nakonec (po dohodě s panem doktorem Beránkem) podstoupil druhou operaci – třetích víček. Stav jeho očí si však vyžadoval ještě jednu operaci, kterou podstoupil v říjnu u našeho pana veterináře, který mu 5x denně kape oči, pečlivě seškrabává, co je potřeba a my doufáme, že to již je skutečně poslední Harveyho operace!

Jak to s Harveym dopadlo?

Harveyho očička se bohužel nepodařilo zachránit. Je nám to moc líto, ale nakonec bylo jediným řešením jejich vyjmutí. Jen tak jsme mohli Harveymu pomoci od dalších bolestí a trápení. Ale kocourkův příběh má přece jen šťastný konec. Harvey totiž i přes svůj handicap našel nový domov! Je z něj teď rozmazlovaný a milovaný kocourek domácí a my mu to strašně moc přejeme.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha