Haluška – z popelnice až do postele

Haluška je kočička z popelnice, kterou sice bývalý majitel odmítl, ale my ne.

Kde jsme Halušku našli?

Venku se sbíhalo na pořádnou sprchu, každý pospíchal domů a nebýt ustrašeného mňoukání, nikdo by si malého vyhladovělého klubka mezi popelnicemi nevšiml. Žádostivý pláč o jídlo koťátku pravděpodobně zachránilo život, protože na místě se to auty jen hemžilo. Kočka dostala jméno Haluška a svůj vděk ukazovala od prvního momentu, kdy překročila práh bytu. Vděčná za každé pohlazení, každé sousto jídla a chvilky klidu v pelíšku. Lidská společnost jí očividně chyběla, ale její bývalý majitel rozhodně ne.

Je Haluška v pořádku?

První kroky s Haluškou vedly na veterinu, kde se ukázalo, že popelnicový odér je způsoben také obrovským zánětem v uchu, který jí poškodil také ušní bubínek. Spolu s ouškem jí trápil i zánět močového měchýře. Na štěstí Haluška začala brát léky a poctivě se léčila. Kočka ze začátku hodně papala a zatím nechápala, že po velké porci jídla přijde brzy další, pro kterou si už nikdy v životě nebude muset lézt do kontejneru nebo prosit kolemjdoucí.

Haluška našla nový domov!

Po nějaké dobře, nezbytné pro její rekonvalescenci, jsme tomuto rozkošnému koťátka začaly hledat nový domov. A nemuseli jsme čekat dlouho! Kamarádka naší dočaskářky se do ní natolik zamilovala, že ji prostě nemohla nechat někomu jinému a rozhodla se jí dát ten nejlepší milující domov! Oběma přejeme spoustu krásných společně prožitých chvil.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha