Haluška – z popelnice až do postele

Haluška je kočička z popelnice, kterou sice bývalý majitel odmítl, ale my ne.

Kde jsme Halušku našli?

Venku se sbíhalo na pořádnou sprchu, každý pospíchal domů a nebýt ustrašeného mňoukání, nikdo by si malého vyhladovělého klubka mezi popelnicemi nevšiml. Žádostivý pláč o jídlo koťátku pravděpodobně zachránilo život, protože na místě se to auty jen hemžilo. Kočka dostala jméno Haluška a svůj vděk ukazovala od prvního momentu, kdy překročila práh bytu. Vděčná za každé pohlazení, každé sousto jídla a chvilky klidu v pelíšku. Lidská společnost jí očividně chyběla, ale její bývalý majitel rozhodně ne.

Je Haluška v pořádku?

První kroky s Haluškou vedly na veterinu, kde se ukázalo, že popelnicový odér je způsoben také obrovským zánětem v uchu, který jí poškodil také ušní bubínek. Spolu s ouškem jí trápil i zánět močového měchýře. Na štěstí Haluška začala brát léky a poctivě se léčila. Kočka ze začátku hodně papala a zatím nechápala, že po velké porci jídla přijde brzy další, pro kterou si už nikdy v životě nebude muset lézt do kontejneru nebo prosit kolemjdoucí.

Haluška našla nový domov!

Po nějaké dobře, nezbytné pro její rekonvalescenci, jsme tomuto rozkošnému koťátka začaly hledat nový domov. A nemuseli jsme čekat dlouho! Kamarádka naší dočaskářky se do ní natolik zamilovala, že ji prostě nemohla nechat někomu jinému a rozhodla se jí dát ten nejlepší milující domov! Oběma přejeme spoustu krásných společně prožitých chvil.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Něžná a do krásy rozkvetlá jako luční kvítí, taková je kočička Pampeliška.

Jeli jsme na veterinu pro léky, odjeli jsme s nemocným novorozeným štěňátkem.

15801 Kč
cíl 5000 Kč

Bujimu jsou teprve čtyři roky, ale prožil toho už tolik! K nám do Čech přicestoval až z Afriky…

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha