Gucci – odložené štěně čivavy

Bílá čivava
Gucci neboli Malý G má úplně nejtypičtější příběh, se kterým se setkáváme...

Prodávající – množitel neřešil ani věk pejska, ani kam půjde, tak se dostal k majitelce, která nebyla na pejska vůbec připravená. Slečna si pořídila malé štěně za 3500 Kč. Následně zjistila, že se o něj musí starat, že rodiče s ním vlastně nesouhlasí a s výhrůžkou, že ho odveze zpátky do množírny, se přes pár dalších lidí dostal až k nám.

Jaký Gucci je?

Malý G je velmi šťastné a rozverné štěně. Kouše do palců, kouše do kabelů, kouše do sedačky, kouše do krabic, v noci vříská, ve dne poskakuje sem a tam, žádná překážka pro něj není dost velká, šplhá po polštářích, zábranách.

Kdy bude Gucci k adopci?

Štěňátko máme jen velmi krátkou dobu. Víme o něm akorát to, že hodně kouše všechno, co potká, vzteká se, když ho potřebujeme poponést a je strašně roztomilé. Má okolo 6 týdnů, není očkované, je teprve odčervené. Nebude k adopci ještě alespoň měsíc a půl a poslední, co bychom chtěli je adopce takového pejska na vánoce jako dárek.

Bílá čivava

Pro koho není Malý G vhodný?

Rozhodně nechceme, aby se dostal k někomu, kdo ho bude kvůli výše uvedeným vlastnostem někde zavírat, chceme pro něj člověka, který ho bude vychovávat a přirozeně vést, nikoliv člověka, který si bude dělat věci pohodlnější. Malý G není pes do kabelky, to ji radši počůrá a rozkouše. Chce si užívat života. Proto výběr nového majitele bude velmi přísný.

Bílá čivava

Maličký Gucci našel svůj domov!

Gucci už se chopil vlády ve své nové rodině a jistě tam všechny pořádně prohání. Ale nejlepší na tom je, že odešel do adopce spolu s kočičkou Jellybean. Doufáme, že se oba budou mít krásně a budou svým páníčkům dělat jen samou radost.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

21 370 Kč
cíl 30 000 Kč

Malého Chaie přinesli na veterinu na utracení. Pokousal ho pes.

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha