Gucci – odložené štěně čivavy

Bílá čivava
Gucci neboli Malý G má úplně nejtypičtější příběh, se kterým se setkáváme...

Prodávající – množitel neřešil ani věk pejska, ani kam půjde, tak se dostal k majitelce, která nebyla na pejska vůbec připravená. Slečna si pořídila malé štěně za 3500 Kč. Následně zjistila, že se o něj musí starat, že rodiče s ním vlastně nesouhlasí a s výhrůžkou, že ho odveze zpátky do množírny, se přes pár dalších lidí dostal až k nám.

Jaký Gucci je?

Malý G je velmi šťastné a rozverné štěně. Kouše do palců, kouše do kabelů, kouše do sedačky, kouše do krabic, v noci vříská, ve dne poskakuje sem a tam, žádná překážka pro něj není dost velká, šplhá po polštářích, zábranách.

Kdy bude Gucci k adopci?

Štěňátko máme jen velmi krátkou dobu. Víme o něm akorát to, že hodně kouše všechno, co potká, vzteká se, když ho potřebujeme poponést a je strašně roztomilé. Má okolo 6 týdnů, není očkované, je teprve odčervené. Nebude k adopci ještě alespoň měsíc a půl a poslední, co bychom chtěli je adopce takového pejska na vánoce jako dárek.

Bílá čivava

Pro koho není Malý G vhodný?

Rozhodně nechceme, aby se dostal k někomu, kdo ho bude kvůli výše uvedeným vlastnostem někde zavírat, chceme pro něj člověka, který ho bude vychovávat a přirozeně vést, nikoliv člověka, který si bude dělat věci pohodlnější. Malý G není pes do kabelky, to ji radši počůrá a rozkouše. Chce si užívat života. Proto výběr nového majitele bude velmi přísný.

Bílá čivava

Maličký Gucci našel svůj domov!

Gucci už se chopil vlády ve své nové rodině a jistě tam všechny pořádně prohání. Ale nejlepší na tom je, že odešel do adopce spolu s kočičkou Jellybean. Doufáme, že se oba budou mít krásně a budou svým páníčkům dělat jen samou radost.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

2 700 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

16 400 Kč
cíl 25 000 Kč

Při pohledu na maličkou Auroru nám bylo do pláče.

Pan Hrášek utrpěl komplikovanou zlomeninu zadní nohy.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha