Gigi – kočička se zlomenou pánví

Gigi
Gigi ležela někde v bolestech se zlomenou pánví a nevěděla, jestli přežije.

Muselo to pro ni být opravdu strašné. Gigi ale měla štěstí a narazila na ni paní s dobrým srdcem, která kočičku donesla k nám.

Kočička ze všeho nejdřív putovala na veterinu. Podstoupila dvě operace zlomené pánve. Naštěstí obě proběhly bez komplikací. Ale na Gigi čekala ještě dlouhá rekonvalescence, aby mohla znovu bez bolesti běhat jako dřív.

Jak se měla u nás v azylu?

Gigi se projevila jako velká bojovnice. Z veteriny se vrátila k nám do azylu a i když nejdřív vůbec nesměla klece, aby si neublížila, rovnou se zkoušela stavět na všechny čtyři a chodit. Čekala ji pak ještě jedna návštěva veteriny, musela na kastraci a na kontrolní RTG a vyndání stehů po operacích pánve.

Gigi našla nový domov

Máme obrovskou radost, že tahle beruška se po všem trápení dočkala svého šťastného konce. Gigi už má svůj nový domov. A my jí moc přejeme, aby měla krásný a spokojený život.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha