George – kocourek s dvojitou zlomeninou

George unikl smrti hned dvakrát – poprvé při nehodě a podruhé, když se dostal k nám.

Kocourek k nám přišel se zlomenou nohou, zřejmě ho srazilo auto. Veterinář, u kterého majitelé byli, nabídl dvě možnosti: amputace nožky nebo eutanazie. Majitelé chtěli vybrat eutanázii.

Díky aktivitě starostlivých lidí jsme se o kocourkovi naštěstí dozvěděli včas a vzali kocourka pod svá křídla. Drobeček dostal jméno George po dobrovolníkovi, který ho dopravil k nám do Prahy. Kocourka jsme okamžitě vzali na veterinu, kde podstoupil vyšetření. Ukázalo se, že má kocourek dvojitou zlomeninu stehenní kosti.

Panu doktorovi se naštěstí podařilo nožičku zoperovat a nebylo potřeba přistoupit k amputaci. Pan doktor je opravdu jednička a my jsme vděční za to, že to se zvířátky jen tak nevzdává a vždy pro ně dělá maximum.

Po operaci musel dodržovat přísný klidový režim. Ten mu dočasní páníčci zpestřovali pravidelnými návštěvami na mazlení a drbání. Z toho byl George moc nadšený.

Hojení vyžadovalo čas a trpělivost, ale ten výsledek stál za to – Goerge může zase normálně chodit, běhat i poskakovat po všech čtyřech.

Nový domov

Nedávno na místo zapadl i poslední dílek skládačky a George se konečně mohl vydat do svého nového domova. Má teď naprosto úžasné dvounožce, kteří o něj s láskou pečují i kočičího sourozence, se kterým může dovádět a tropit neplechu. Z fotek je jasné, že si své nové království nesmírně užívá.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha