Ftefan – pejsek s předkusem

Všichni ví, že Ftefan je velmi speciální pes.

A to nejen díky svému hendikepu, který z něj dělá maximálního roztomilouše, ale také obrovským bojínkem se strachem z vlastního stínu nebo přiblížení se na metr. Trvalo dlouhou dobu, než konečně zjistil, že pohlazení je vlastně skvělá věc a ostatní pejsci ho nechtějí sežrat. Čekal dlouhé dva roky, až jsme začali být zoufalí.

A pak se v jeho životě stalo něco fantastického, námi tak dlouho očekávaného! Ano, správně, bojínek Ftefánek konečně našel domov v té nejlepší rodině, pro níž je tím nejúžasnějším a nejroztomilejším psem pod sluncem.

Nádherné setkání dvou duší na tomhle světě, které bylo rozhodně osudové. Ftefan se má perfektně a jeho rodina si ho stále jen chválí. Ano, CHVÁLÍ!!

Děkujeme za vaše sdílení, šíření, psaní na všechny strany, inzerentům. Díky fotografům, kteří ho stále dokola přefocovali. Díky venčitelům, kteří ho učili důvěřovat, chodili mazlit a učili na vodítku. A díky všem, kteří se snažili mu najít domov!

Má to smysl.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Krásná Valerie hravě vyřešit každý problém.

Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Něžná a do krásy rozkvetlá jako luční kvítí, taková je kočička Pampeliška.

Jeli jsme na veterinu pro léky, odjeli jsme s nemocným novorozeným štěňátkem.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha