Fricko – sražený kocour

Uzdravený a moc šťastný Miky ve venkovní voliéře
Fricko byl sražen autem, které ani nezastavilo a ujelo.

Naštěstí byl nalezen přibližně několik hodin po srážce, a tak měl opravdu velkou šanci, že vše dobře dopadne.

A taky, že dopadlo! Začal se pomalu uzdravovat a den, co den to bylo lepší. A velmi nerad se u procesu uzdravování fotil!

Na Fricka se po všem tom utrpení usmálo velké štěstí a dostal se do skvělých rukou – ti dva se do sebe zamilovali již při první návštěvě azylu a Fricko byl tehdy moc smutný, když ho jeho již současný majitel opouštěl, vůbec ho nechtěl pustit z drápků. Chtělo to pak chvíli času a zařizování, ale nakonec se ti dva znovu setkali, a to už právě v novém domově!

Frickovi dělají společnost další dvě handicapované kočičky a zatím spolu vychází bez konfliktů. Fricko je OBROVSKÝ mazel a nechává se drbal, hladit a je nejvíc šťastný! Když si vzpomeneme, v jakém stavu byl kocourek nalezen, je krásné sledovat takový šťastný konec jeho strastiplné cesty za novým domovem.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha