Flo – opuštěné koťátko

Maličké kočičce Flo bylo jen pár dní, když se dostala k nám do Handipet Rescue
Bez maminky, bez sourozenců, bez naděje – v takovém stavu Flo našli.

Nálezcům naštěstí nebyl její osud lhostejný a spojili se s Home 4 Pets. Odtud se prďolka nakonec dostala k nám, protože máme pro péči o takové drobečky lepší podmínky.

Flo byla při nálezu strašně maličké a vyhublá. Sama by určitě nepřežila. Díky bohu za ty dobré lidi, kteří ji našli a pomohli! Přesunula se k naší zkušené dočasné tetičce Janě, která už odchovala několik kočičích i psích miminek (včetně Buchtičky).

Prvních pár dnů u nás Flo hezky papala a dokonce i maličko přibrala. Potom se jí ale udělalo špatně, byla slabá a začala málo jíst. Na nic jsme samozřejmě nečekali a okamžitě se jelo na veterinu. Pan doktor jí vyšetřil a předepsal jí léky.

Flo odešla za duhový most

Flo bojovala ze všech sil, ale nemoc nakonec byla silnější. Udělali jsme pro ni všechno, co šlo, ale některé nemoci porazit prostě nedokážeme – i když bychom si to strašně moc přáli.

Je nám to moc líto. Flo za svůj kratičký život poznala spoustu trápení. Bývalo by přitom stačilo, aby její máma byla kastrovaná a nic z toho se nemuselo stát. Flo měla to štěstí, že stihla alespoň na chvíli poznat lidskou lásku a péči. Spoustě dalších koťat v podobné situaci se pomoci nikdy nedostane.

Kastrujte, prosím. Jen tak dosáhneme toho, aby už žádné další koťátko nemuselo zbytečně trpět.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha