Fendi – odmítnuté koťátko

Na internetu jsme narazili na paní, která hledala náhradní maminku pro novorozené koťátko.

Paní nechala mít svou kočičku koťata, ta ale musela nakonec rodit císařským řezem. Jedno koťátko zemřelo a druhé jeho maminka odmítla. Protože není vhodné dávat kotě k jiné kočce, chopili jsme se situace. Kocourka jsme vzali k sobě a krmili jsme ho lahví, což je lepší varianta. Koťátko jsme pojmenovali Fendi. Zpočátku to byla taková malá rozkošná kulička, která většinu dne prospala jako každé malé miminko.

Fendi našel nový domov

Jak šel čas, z miminka se vyloupl kluk jako buk, který se naučil krásně papat z misky a hrát si s ostatními koťátky v azylu. Zanedlouho poté odešel s kamarádem Císařem Rudolfem do dočasné péče. Tam si užíval bezstarostného dovádění a také postupně absolvoval všechny nutné veterinární zákroky, jako očkování, čipování a kastraci. A protože Fendi je fešák, který si každého dokáže omotat kolem packy, našel brzy i nový domov. Teď už má své milující páníčky a také kocouřího brášku Anakina, se kterým si skvěle rozumí. Máme obrovskou radost, že Fendiho příběh má tak šťastný konec.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

2 700 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

16 400 Kč
cíl 25 000 Kč

Při pohledu na maličkou Auroru nám bylo do pláče.

Pan Hrášek utrpěl komplikovanou zlomeninu zadní nohy.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha