Eva – osiřelé koťátko

Jejich máma zmizela a trojice sourozenců zůstala sama napospas osudu.

Nevěděli, co se děje a mňoukáním se snažili přivolat pomoc. Když lidé konečně objevili jejich skrýš, bylo už pozdě. Zvládlo to jediné koťátko – holčička, která dostala jméno Eva.

Eva se právě teď nachází v dočasné péči, kde si pomalu přivyká na svůj nový život. Rodinu jí sice nevrátíme, ale uděláme vše pro to, aby už nikdy nemusela trpět.

Malá princezna je i přes všechno, co si zažila, plná života a touhy po dobrodružství a směle se pouští do objevování svého dočasného domova. Ráda papá, ráda se mazlí a s radostí se nechává rozmazlovat.

Základní péče o Evu vyjde zhruba na 3 600 Kč a zahrnuje krmení, kočkolit, odčervení, očkování, kastraci, čipování a testování na FIV/FeLV. Moc děkujeme všem, kdo se kočičku rozhodli podpořit a pomohli jí s pokrytím všech nákladů.

Malá objevitelka

Evička v dočasné péči nelenila a zkoumala, co šlo. Tuhle na svou dočaskovou tetu třeba čekala usazená na vaně, kam sama vyšplhala.

Evička za svůj krátký život stihla poznat spoustu bolesti. Snad o to víc je ale odhodlaná užívat si každou minutu svého života na plno a nepromarnit jediný okamžik. Nad její vnitřní silou jsme nestačili žasnout.

Kastrace a testy na FIV/FeLV

Evička strávila jeden den na veterině, kde ji pan doktor vykastroval a otestoval na FIV/FeLV. Výsledky testů byly negativní, což je pro Evičku skvělá zpráva – konečně se totiž mohla přestat izolovat od svých dočasných kočičích sourozenců.

Pan doktor pak Evičku ještě ten večer propustil zpátky do domácího ošetřování k dočasným tetám, které dohlédly na to, aby dodržovala klidový režim a měla všechno co potřebuje. Fotka je právě z cesty zpátky do dočasného domova.

Šťastný konec

Je to tak, malá Evička našla nový domov! S dočasnou rodinou se jí neloučilo snadno, ale moc se těšila na nová dobrodružství a hlavně své vlastní milující páníčky.

Zprvu byla trochu stydlivá, ale už se v novém prostředí pomaličku rozkoukává. Stačil jí jediný pohled a své nové dvounožce měla okamžitě omotané kolem tlapičky, téhle princezně se totiž prostě nedá nic odepřít.

Měj se krásně, Evičko!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha