Eva – osiřelé koťátko

Jejich máma zmizela a trojice sourozenců zůstala sama napospas osudu.

Nevěděli, co se děje a mňoukáním se snažili přivolat pomoc. Když lidé konečně objevili jejich skrýš, bylo už pozdě. Zvládlo to jediné koťátko – holčička, která dostala jméno Eva.

Eva se právě teď nachází v dočasné péči, kde si pomalu přivyká na svůj nový život. Rodinu jí sice nevrátíme, ale uděláme vše pro to, aby už nikdy nemusela trpět.

Malá princezna je i přes všechno, co si zažila, plná života a touhy po dobrodružství a směle se pouští do objevování svého dočasného domova. Ráda papá, ráda se mazlí a s radostí se nechává rozmazlovat.

Základní péče o Evu vyjde zhruba na 3 600 Kč a zahrnuje krmení, kočkolit, odčervení, očkování, kastraci, čipování a testování na FIV/FeLV. Moc děkujeme všem, kdo se kočičku rozhodli podpořit a pomohli jí s pokrytím všech nákladů.

Malá objevitelka

Evička v dočasné péči nelenila a zkoumala, co šlo. Tuhle na svou dočaskovou tetu třeba čekala usazená na vaně, kam sama vyšplhala.

Evička za svůj krátký život stihla poznat spoustu bolesti. Snad o to víc je ale odhodlaná užívat si každou minutu svého života na plno a nepromarnit jediný okamžik. Nad její vnitřní silou jsme nestačili žasnout.

Kastrace a testy na FIV/FeLV

Evička strávila jeden den na veterině, kde ji pan doktor vykastroval a otestoval na FIV/FeLV. Výsledky testů byly negativní, což je pro Evičku skvělá zpráva – konečně se totiž mohla přestat izolovat od svých dočasných kočičích sourozenců.

Pan doktor pak Evičku ještě ten večer propustil zpátky do domácího ošetřování k dočasným tetám, které dohlédly na to, aby dodržovala klidový režim a měla všechno co potřebuje. Fotka je právě z cesty zpátky do dočasného domova.

Šťastný konec

Je to tak, malá Evička našla nový domov! S dočasnou rodinou se jí neloučilo snadno, ale moc se těšila na nová dobrodružství a hlavně své vlastní milující páníčky.

Zprvu byla trochu stydlivá, ale už se v novém prostředí pomaličku rozkoukává. Stačil jí jediný pohled a své nové dvounožce měla okamžitě omotané kolem tlapičky, téhle princezně se totiž prostě nedá nic odepřít.

Měj se krásně, Evičko!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

2 700 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

16 400 Kč
cíl 25 000 Kč

Při pohledu na maličkou Auroru nám bylo do pláče.

Pan Hrášek utrpěl komplikovanou zlomeninu zadní nohy.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha