Erol a Hedvika

Osud k nám zavál dvojku Erola a Hedviku, úžasná stvoření jejich srdíčka překypovala láskou.

Byli zdraví, stačilo je očipovat a byli připravení k adopci.

Erol byl veliký pan kocour, mohutný a sebevědomý, zároveň ale v duši stále malé kotě s chutí si hrát a vydávat se za dobrodružstvím. Navíc miloval jídlo, žádná miska před ním nikdy nebyla v bezpečí a s radostí spapal cokoliv mu dočasná teta naservírovala.

Hedvika byla citlivá dušička, která nejvíce ze všeho milovala nošení v náručí a pusinkování kožíšku. Byla to taková drobná princeznička, která moc toužila po lásce a domovu, který by se stal jejím vlastním královstvím. Taky uměla být hravá a neskutečně srandovní. Prostě slečna dokonalá!

Pro oba jsme našli ty nejúžasnější nové domovy

Erol odešel jako první a velmi rychle se na nové prostředí adaptoval. Zprvu nové rodiče trochu zkoušel, když se na nich chodil uprostřed noci hlasitě dožadovat svačinky, ale naštěstí to ustáli, a tak Erol usoudil, že tohle budou opravdu ti praví. Teď už s nimi spí spokojeně celou noc v posteli.

Hedvika u nás měla tendenci být zkraje trochu stydlivá, ale její noví páníčci ji zjevně okouzlili na první dobrou, protože si rychle začala užívat mazlení a nastavovat bříško. Nová rodina se do ní naprosto zamilovala a my nepochybujeme o tom, že se bude mít po zbytek života jako v bavlnce.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha