Erol a Hedvika

Osud k nám zavál dvojku Erola a Hedviku, úžasná stvoření jejich srdíčka překypovala láskou.

Byli zdraví, stačilo je očipovat a byli připravení k adopci.

Erol byl veliký pan kocour, mohutný a sebevědomý, zároveň ale v duši stále malé kotě s chutí si hrát a vydávat se za dobrodružstvím. Navíc miloval jídlo, žádná miska před ním nikdy nebyla v bezpečí a s radostí spapal cokoliv mu dočasná teta naservírovala.

Hedvika byla citlivá dušička, která nejvíce ze všeho milovala nošení v náručí a pusinkování kožíšku. Byla to taková drobná princeznička, která moc toužila po lásce a domovu, který by se stal jejím vlastním královstvím. Taky uměla být hravá a neskutečně srandovní. Prostě slečna dokonalá!

Pro oba jsme našli ty nejúžasnější nové domovy

Erol odešel jako první a velmi rychle se na nové prostředí adaptoval. Zprvu nové rodiče trochu zkoušel, když se na nich chodil uprostřed noci hlasitě dožadovat svačinky, ale naštěstí to ustáli, a tak Erol usoudil, že tohle budou opravdu ti praví. Teď už s nimi spí spokojeně celou noc v posteli.

Hedvika u nás měla tendenci být zkraje trochu stydlivá, ale její noví páníčci ji zjevně okouzlili na první dobrou, protože si rychle začala užívat mazlení a nastavovat bříško. Nová rodina se do ní naprosto zamilovala a my nepochybujeme o tom, že se bude mít po zbytek života jako v bavlnce.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha