Elly – fenka se zjizveným čumáčkem

V důsledku srážky s autem má Elly zjizvenou celou tvář.

Podle nás si ale i přesto uchovala svoji krásu a roztomilost, co myslíte? Dáváme šanci všem pejskům bez rozdílu, ať je potkalo v životě cokoliv. Nezáleží nám na tom, jestli jim chybí nožička, jestli jsou vážně nemocní nebo utrpěli jizvy na těle i na duši. Všechny je rozmazlujeme a obstaráváme jako vlastní.

Jaké má Elly trápení?

Fenečka bohužel nemůže kvůli svému zjizvení zavřít oči. Je nutné jí je pravidelně kontrolovat a kapat do nich. Chudáček Ellinka musí dokonce i spát s otevřenýma očima. Zároveň je takto vystavena velkému riziku všemožných úrazů oka.

Elly podstoupila další vyšetření

Bylo už tak moc zlé, co měla Elly za trápení kvůli zjizvenému čumáčku. Ale bohužel smůla ji pronásledovala dál. Nejdřív Elly prodělala zánět kůže. Na ten naštěstí zabrala antibiotika. Jenže potom fenečka začala kašlat. Podstoupila proto vyšetření RTG a na snímcích byl jasně patrný útvar na plicích. Nechali jsme odebrat vzorek a poslat ho do laboratoře. Už jsme se báli nejhoršího… Ale naštěstí se ukázalo, že útvar v plicích způsobila nejspíš infekce.

Elly našla nový domov!

Elly neměla lehký život. Štěstí jí nepřálo, jedno trápení střídalo druhé. Ale naše statečná holčička vytrvala a nakonec se přece jen dočkala svého šťastného konce! Je to tak, Ellinka našla ten nejbáječnější nový domov. Má teď psího kamaráda a obětavé adoptivní páníčky, kteří se o ni láskyplně starají. Moc ti to přejeme, beruško.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha