Eliška – nemocná fenečka

Eliška
Přišel nám dopis s dotazem, zda bychom se nemohli ujmout dvanáctileté inkontinetní fenky.

Důvodem bylo, že její rodina už přestává péči o ni zvládat. V jednom bodě nás dopis šokoval – v případě, že by se pro fenečku nenašlo nové umístění, čekala by ji eutanázie… Samozřejmě jsme ani na chvilku neváhali a slíbili, že se o princeznu postaráme.

Eliška byla po úrazu, kvůli kterému byla inkontinetní, chodila ale moc pěkně. Stále měla chuť žít a zasloužila si možnost prožít spokojený důchod v rodině, která ji bude milovat. ❤

Nádory na mléčné žláze

Eliška původně jela jen na vstupní vyšetření, její pobyt na veterině se ale bohužel nečekaně protáhl. Pan doktor totiž zjistil, že ji trápí chronické selhávání ledvin a k tomu má nádory na mléčné žláze… 😢 Eliška proto musela zůstat na veterině, dokud se její stav nestabilizoval a nemohla podstoupit operaci, při které se odstranila celá mléčná žláza.

Návrat do dočasné péče a další problémy…

Operace proběhla dobře, bohužel s rekonvalescencí to bylo horší. Když už se princezna konečně vrátila do dočasné péče, objevil se další problém – chudokrevnost. Její stav byl tak vážný, že potřebovala krevní transfúze. Dlouho byla hodně slabá a unavená. Nakonec vše ale naštěstí zvládla.

Vytoužené zlepšení

Byl to boj, ale Eliščin stav se nakonec stabilizoval. Eliška je po celou dobu neuvěřitelně statečná. Moc doufáme, že nakonec všechno dobře dopadne. Prosím, držte jí palce. 🙏

Nový domov

Je to tak, Eliška se nakonec dočkala svého vlastního milujícího domova. Nenašla ho navíc sama – spolu s ní se adoptovala i její kamarádka Taruška. 🥰 Asi váš nepřekvapí, že si obě princezny osvojila jejich původně dočasná teta.

Dočasná teta si tyhle dvě princezny už od počátku zamilovala a po všech těch měsících plných útrap i radostí, které s nimi prožila, si už prostě nedokázala představit, že by se s nimi měla někdy rozloučit. A tak se stalo – obě princezny jsou oficiálně ADOPTOVANÉ. ❤

Není nic lepšího, než když zvířátka konečně najdou své osudové lidi. Tahle radost je navíc dvojnásobná v případech, kdy domov najdou handicapovaná zvířátka, jako je právě Tara. 🥰

Taro, Eliško, mějte se krásně. Pevně věříme, že vaše životy budou už navždy plné radosti, lásky a veselého štěkotu. Děkujeme, že jsme vás mohli poznat.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha