Duncan – tancující kocourek

Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si vám představit malého tanečníka Duncana.

Duncan je asi roční kocourek, který takzvaně tancuje – to znamená, že nedokáže plně koordinovat své pohyby. Nevíme s jistotu, proč k tomu u něj došlo, ale tipujeme, že by na vině mohlo být prodělaní panleukopenie, když byl ještě koťátko. Jistí si tím ale nejsme a asi nikdy nebudeme.

Tancování naštěstí není nic zas tak hrozného. Azylem už takových zvířátek prošlo spoustu, například kočičí bráchové Ray a Charles, kočička Jelly Bean nebo fenečka Sushi – ti všichni už našli svůj nový domov a my věříme, že až přijde čas, najde ho i Duncan.

Pohodička v dočasné péči

Duncan našel úžasnou dočasnou mámu a moc si její pozornost a lásku užíval. Na videu můžete vidět to jeho tancování. Je hrozně šikovný a zvládá to dost dobře.

Jsou kočičky, které mají s koordinací mnohem větší problémy a udělat tolik kroků jako Duncan by nezvládly, dá se tedy říct, že má Duncan vlastně docela štěstí. Jeho postižení ho upřímně moc netrápí, hlavní jsou pro něj pravidelné přísuny jídla a mazlení a dokud má tohle, je všechno dobrý.

Daleká cesta za domovem

Duncan si na svůj domov musel počkat poměrně dlouho – trvalo to víc jak rok a půl, než se konečně objevili ti jeho osudoví lidí. Nakonec se ale štěstí v podobě dvou milujících páníčků usmálo i na něj a my bychom nemohli být šťastnější.

Moc jsme si pro Duncana ten domov přáli, protože je to naprostý úžasňák a zaslouží si, aby mu celý svět ležel u nohou. V novém domově je z něj hotový král, je zahrnutý láskou a péčí přesně tak, jak to má být.

Mimochodem, Duncan teď má i vlastní profil na Instagramu, kde můžete sledovat jeho nová dobrodružství.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha