Duncan – tancující kocourek

Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si vám představit malého tanečníka Duncana.

Duncan je asi roční kocourek, který takzvaně tancuje – to znamená, že nedokáže plně koordinovat své pohyby. Nevíme s jistotu, proč k tomu u něj došlo, ale tipujeme, že by na vině mohlo být prodělaní panleukopenie, když byl ještě koťátko. Jistí si tím ale nejsme a asi nikdy nebudeme.

Tancování naštěstí není nic zas tak hrozného. Azylem už takových zvířátek prošlo spoustu, například kočičí bráchové Ray a Charles, kočička Jelly Bean nebo fenečka Sushi – ti všichni už našli svůj nový domov a my věříme, že až přijde čas, najde ho i Duncan.

Pohodička v dočasné péči

Duncan našel úžasnou dočasnou mámu a moc si její pozornost a lásku užíval. Na videu můžete vidět to jeho tancování. Je hrozně šikovný a zvládá to dost dobře.

Jsou kočičky, které mají s koordinací mnohem větší problémy a udělat tolik kroků jako Duncan by nezvládly, dá se tedy říct, že má Duncan vlastně docela štěstí. Jeho postižení ho upřímně moc netrápí, hlavní jsou pro něj pravidelné přísuny jídla a mazlení a dokud má tohle, je všechno dobrý.

Daleká cesta za domovem

Duncan si na svůj domov musel počkat poměrně dlouho – trvalo to víc jak rok a půl, než se konečně objevili ti jeho osudoví lidí. Nakonec se ale štěstí v podobě dvou milujících páníčků usmálo i na něj a my bychom nemohli být šťastnější.

Moc jsme si pro Duncana ten domov přáli, protože je to naprostý úžasňák a zaslouží si, aby mu celý svět ležel u nohou. V novém domově je z něj hotový král, je zahrnutý láskou a péčí přesně tak, jak to má být.

Mimochodem, Duncan teď má i vlastní profil na Instagramu, kde můžete sledovat jeho nová dobrodružství.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

2 700 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

16 400 Kč
cíl 25 000 Kč

Při pohledu na maličkou Auroru nám bylo do pláče.

Pan Hrášek utrpěl komplikovanou zlomeninu zadní nohy.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha