Dulla – slepá sphynxka vyhozená do deště

Pán, kterému chovatelka darovala tuto SLEPOU sphynxku, ji po dvou dnech prostě vyhodil ven.

Skoro to vypadalo na příběh se šťastným koncem – zdálo se, že se na Dullu usmálo štěstí a i přes její hendikep půjde do nového a skvělého domova. Realita byla bohužel nakonec úplně jiná a mnohem krutější.

Nahatou, slepou a do teplého domova patřící kočičku vyhodil její majitel do zimy a deště, kde samozřejmě prochladla, slepě bloumala a nevěděla, co si počít. Když se nakonec ocitla u nás nebylo to jenom prochladnutí, co ji trápilo, ale i zánět a očička zalitá krví.

Dulle se po chvilce začalo dařit mnohem lépe – zánět se podařilo odbourat a očička už neměla zalité krví. Moc ráda se mazlila a rochnila v posteli!

Dulla byla po nějaké době u nás na návštěvě u očního specialisty, který vynesl verdikt na stavem její očí – UVIDÍ! Očičko je zdravé, má jen zjizvenou rohovku bez výživy. Stačí umělé slzy, očičko se rozkape a ona bude moci koukat na všechny krásy světa!

Dulla nakonec našla nový domov, kde si užívá v teple peřin a bez strachu o další svůj osud.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha