Drobečci z množírny

Neustále se řeší případy velkých množíren, ale najdou se i ty menší, které nejsou tak „nápadné“.

Někteří pejskové z nevhodných podmínek mají velké štěstí, že jejich „chovatelé“ se rozhodnou, že svou činnost nadobro ukončí a psů se vzdají. To byl i případ těchto drobečků.

V jakém stavu k nám přišli?

Pejsci byli zanedbaní, vystresovaní a neměli žádnou přestavu o běžném životě v domácnosti. V naší péči se naštěstí trošku rozkoukali. Fenečka Molly a pejsek Elmo byli už od začátku trošku odvážnější. Brzy se naučili chodit na vodítku a užívali si mazlení a rozmazlování. Oba také naštěstí brzy našli nový domov a už mají svoje milující páníčky.

Poslední fenečka Pippa se dlouho bála a teprve po čase se naučila, že lidská ruka ji chce pohladit a ne jí ublížit. A pak konečně i ona našla svou adoptivní rodinu. Moc jim všem přejeme, aby byl jejich další život už jen a jen krásný.

Pozdravy od Molly

Fenečka Molly zdraví z nového domova spolu se sestřičkou Hannah, která se k ní připojila po několika měsících taktéž z našeho azylu. Podívejte se, jak to slečnám spolu sluší:

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Už jako malé kotě prodělala nemoc, která ji připravila o sourozence...

2 800 Kč
cíl 8 000 Kč

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha