Denis – štěňátko se zlomenou nohou

O Denisovi byste měli vědět především jednu věc – to pěkný uličník!

Bylo mu teprve pět měsíců, nicméně už si během svého krátkého života bohužel stihl prožít něco nepěkného. Měl zlomenou nožku, zřejmě ho srazilo auto. Když k nám přišel, nožka už téměř zahojená, ale Denis na ni stále lehce pajdal. Nešlo o nic hrozného, bylo ale možné, že bude muset v budoucnu podstoupit operaci. Jeho to každopádně nijak netrápilo a užíval si života, co mu jeho štěněcí síly stačily.

Malý lovec

Možná jste o tom slyšeli… Po Praze se prý jednu dobu potuloval vypočítavý lovec, který neušetřil žádnou šišku! Co za jeho činy stálo, nikdo nevěděl. Že by se na něj v minulosti některá šiška špatně podívala? Skočila mu do cesty? Nudil se? Nebo měl snad hlad? Tolik otázek a žádné odpovědi! Jedno však bylo všem jasná – žádná šiška před ním nebyla v bezpečí

No dobře, Denis měl k vypočítavému lovci daleko, ale ne moc! Nezbeda byl pořádný a s šiškami si hrál opravdu moc rád.

Nový domov

Denis se u nás nakonec moc dlouho nezdržel. Protože mu jeho nešťastně srostlá zadní packa po úraze nedělá žádné větší potíže a o možné operaci se rozhodne až bude dospělý a dokončí růst, dohodli jsme se, že není důvod, aby už teď neodešel do nové milující rodiny.

Denis je živý a hravý pejsek, který potřebuje velkou spoustu pozornosti a prostoru a ještě větší spoustu lásky. Ve své nové rodině našel tohle všechno a ještě mnohem víc. Nemohli bychom být šťastnější – a on taky ne. ❤

S novými páníčky jsme samozřejmě dohodnutí, že zůstaneme v kontaktu a potíže s nožkou s nimi budeme řešit nadále. Až bude čas, případnou operaci bychom pro Denise zajistili. Do té doby se tím ale Denis nemusí trápit a může si žít spokojený život po boku nové rodiny jako jejich nejlepší přítel. Denis je už teď nesmírně šťastný a spokojený a doufáme, že to tak už navždy zůstane.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha