Denis – štěňátko se zlomenou nohou

O Denisovi byste měli vědět především jednu věc – to pěkný uličník!

Bylo mu teprve pět měsíců, nicméně už si během svého krátkého života bohužel stihl prožít něco nepěkného. Měl zlomenou nožku, zřejmě ho srazilo auto. Když k nám přišel, nožka už téměř zahojená, ale Denis na ni stále lehce pajdal. Nešlo o nic hrozného, bylo ale možné, že bude muset v budoucnu podstoupit operaci. Jeho to každopádně nijak netrápilo a užíval si života, co mu jeho štěněcí síly stačily.

Malý lovec

Možná jste o tom slyšeli… Po Praze se prý jednu dobu potuloval vypočítavý lovec, který neušetřil žádnou šišku! Co za jeho činy stálo, nikdo nevěděl. Že by se na něj v minulosti některá šiška špatně podívala? Skočila mu do cesty? Nudil se? Nebo měl snad hlad? Tolik otázek a žádné odpovědi! Jedno však bylo všem jasná – žádná šiška před ním nebyla v bezpečí

No dobře, Denis měl k vypočítavému lovci daleko, ale ne moc! Nezbeda byl pořádný a s šiškami si hrál opravdu moc rád.

Nový domov

Denis se u nás nakonec moc dlouho nezdržel. Protože mu jeho nešťastně srostlá zadní packa po úraze nedělá žádné větší potíže a o možné operaci se rozhodne až bude dospělý a dokončí růst, dohodli jsme se, že není důvod, aby už teď neodešel do nové milující rodiny.

Denis je živý a hravý pejsek, který potřebuje velkou spoustu pozornosti a prostoru a ještě větší spoustu lásky. Ve své nové rodině našel tohle všechno a ještě mnohem víc. Nemohli bychom být šťastnější – a on taky ne. ❤

S novými páníčky jsme samozřejmě dohodnutí, že zůstaneme v kontaktu a potíže s nožkou s nimi budeme řešit nadále. Až bude čas, případnou operaci bychom pro Denise zajistili. Do té doby se tím ale Denis nemusí trápit a může si žít spokojený život po boku nové rodiny jako jejich nejlepší přítel. Denis je už teď nesmírně šťastný a spokojený a doufáme, že to tak už navždy zůstane.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Něžná a do krásy rozkvetlá jako luční kvítí, taková je kočička Pampeliška.

Jeli jsme na veterinu pro léky, odjeli jsme s nemocným novorozeným štěňátkem.

13500 Kč
cíl 5000 Kč

Bujimu jsou teprve čtyři roky, ale prožil toho už tolik! K nám do Čech přicestoval až z Afriky…

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha