Dan a Cherry

Jorkšírci Dan a Cherry
Dan a Cherry, kamarádi, kteří přišli o všechno, když museli opustit milovaného páníčka.

Měli ho moc rádi, o to víc jim zlomilo srdce, když ho museli opustit. Jeho život totiž nabral nečekaný spád a dostal se do situace, kdy se o své chlupaté společníky nadále nedokázal postarat…

Pokud je to možné, snažíme se vždy vymyslet způsob jak pomoct bez toho, aby zvířátko muselo opustit milující domov, tady to ale bohužel nešlo. Dana a Cherry proto čekalo loučení a stěhování do dočasné péče.

Byli z cizího prostředí a nových lidí trochu vyjukaní. Dočasný strýček ale dělal vše pro to, aby jim tuhle velkou změnu co nejvíc usnadnil a ukázal jim, že se v životě ještě mají mnoho na co těšit. A nakonec to vyšlo!

Dan a Cherry podstoupili kastraci a ošetření zoubků. Cherry navíc musela také na operaci luxace pately, všechno naštěstí proběhlo dobře.

Z nového domova se po půl roce vrátili…

Netoužili jsme po ničem jiném, než Danovi a Cherry co nejdříve najít novou milující rodinu. Byli jsme přesvědčeni, že přesně tu jsme jim také našli. Půl roku bylo všechno v pořádku, ale pak přišel šok, když se nám je noví majitelé rozhodli vrátit…

Páníčky jsme jim vybírali velmi pečlivě a byli jsme přesvědčení, že jsme našli ty opravdu nejlepší, a tak nás to celé moc mrzelo. Nedalo se ale nic dělat, než věřit, že příště už to skutečně vyjde.

Oba byli z náhlých změn oprávněně zaskočení. S hledáním nových domovů jsme se rozhodli pro jistotu chviličku počkat, abychom se ujistili, že je všechno v pořádku. Dan navíc stejně potřeboval trochu přibrat.

Zdravotní komplikace

Bohužel po pár týdnech se ukázalo, že s námi Dan a Cherry budou muset nakonec zůstat o něco déle, než jsme předpokládali.

U Dana se totiž objevily další problémy se zoubky, které je potřeba ošetřit. V případě Cherry jsme si zase všimli nějakých podezřelých změn na oušku, pan doktor proto odebral vzorek a poslal ho na rozbor na histologii a museli jsme počkat, jak to dopadne. Přišlo nám, že čekání na výsledky trvalo celé věky, ale když konečně dorazily, moc se nám ulevilo – Cherry je v pořádku!

Nový domov

Tak to konečně dopadlo! Podařilo se nám pro Cherry a Dana najít perfektní rodinu, která je přijala mezi sebe. Dan a Cherry jsou nadšení a my jim to moc přejeme. ❤ Pevně věříme, že tahle rodina už skutečně bude ta poslední.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha