Další drobečci z množírny

Drobečci z množírny
Ze zrušené množírny jsme přijali dalších 9 pejsků v nouzi.

Pejskové měli zuby v příšerném stavu, lysiny po celém těle, blechy úplně všude, přerostlé drápky a obrovský strach. Některé fenečky měly také nádory na mléčných žlázách. Jen základní vyšetření, kastrace a očkování stálo přes 20 000 Kč.

Všechny fenečky už mají svůj domov

Všichni drobečci se v naší péči museli nejprve rozkoukat a dát se trošku do pořádku. Postupně se pro ně našly báječné milující rodiny. Mimi, Maisy, Penny, Bibi, Pixie, Tootsie, Elsie a Beanie našly svůj nový domov.

U nás zůstávala jen poslední maličká beruška. Fenečka Mabel podstoupila operaci patel a poté se nějakou dobu zotavovala ve starostlivé péči tety Jany. Ale protože je to taková maličká myška, která potřebovala svůj klid a trošku víc rozmazlování, než by se jí dostalo ve větší smečce pejsků, odešla do dočasné péče. A to není všechno – její dočasná panička si ji natolik zamilovala, že se nekonec rozhodla si ji adoptovat! Máme velkou radost, že všechny fenečky z množírny potkal tak šťastný konec.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Drobek, co chvíli v klidu neposedí.

Elegantní kráska i roztomilé trdýlko, Fiskars zvládá oboje.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Nevíme, co se tomuhle hnědookému broučkovi stalo, nohu měl zlomenou nad kolenem.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha