Další drobečci z množírny

Drobečci z množírny
Ze zrušené množírny jsme přijali dalších 9 pejsků v nouzi.

Pejskové měli zuby v příšerném stavu, lysiny po celém těle, blechy úplně všude, přerostlé drápky a obrovský strach. Některé fenečky měly také nádory na mléčných žlázách. Jen základní vyšetření, kastrace a očkování stálo přes 20 000 Kč.

Všechny fenečky už mají svůj domov

Všichni drobečci se v naší péči museli nejprve rozkoukat a dát se trošku do pořádku. Postupně se pro ně našly báječné milující rodiny. Mimi, Maisy, Penny, Bibi, Pixie, Tootsie, Elsie a Beanie našly svůj nový domov.

U nás zůstávala jen poslední maličká beruška. Fenečka Mabel podstoupila operaci patel a poté se nějakou dobu zotavovala ve starostlivé péči tety Jany. Ale protože je to taková maličká myška, která potřebovala svůj klid a trošku víc rozmazlování, než by se jí dostalo ve větší smečce pejsků, odešla do dočasné péče. A to není všechno – její dočasná panička si ji natolik zamilovala, že se nekonec rozhodla si ji adoptovat! Máme velkou radost, že všechny fenečky z množírny potkal tak šťastný konec.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale umí být pěkným dráčetem.

Čtyři tiché tlapky, jeden elegantní ocásek, dvě velké oči plné lásky a heboučký kožíšek.

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

7 600 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

17 250 Kč
cíl 25 000 Kč

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha