Cutie – odložené koťátko

Vypadal jako plyšáček na mazlení, jako dokonalé rozkošné koťátko. A ještě i s průkazem původu.

Cutieho ale bohužel jeho původ nezachránil… Zas a znovu suplujeme roli „zodpovědného“ chovatele. Cutie měl smůlu, měl vývojovou vadu konečníku = zboží neprodejné. Tak ho nechala „chovatelka“ na veterině. Diagnostika, léčba, elementární snaha o záchranu života se do tohoto chovu někomu asi nehodila. Cutie měl velké štěstí na veterináře, který se rozhodl vyhledat pomoc a našel nás.

RIP Cutie

Cutie měl problémy se stolicí, nedokázal se vyprázdnit jako zdravé koťátko. Potřeboval nutně operaci. Zákrok proběhl naštěstí bez komplikací. Bohužel po nějaké době bylo jasné, že Cutie bude potřebovat ještě jednu opravnou operaci, protože se rána nezahojila jak měla. Po druhé operaci se zdálo, že už je vše v pořádku, jeho stav se zlepšil a doufali jsme, že jeho příběh bude mít šťastný konec. Ale bohužel nestalo se tak. Když už to vypadalo, že se všechno obrací k lepšímu, přišel nečekaný a smutný konec. Cutie zemřel na celkové vyčerpání organismu, jeho tělíčko už v sobě dál nemělo sílu bojovat. Moc nás to mrzí, broučku. Moc jsme ti chtěli dát šanci…

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha