Čudlík – slepé koťátko

Slepá kočička
Začátek Čudlíkova života nebyl nejsnazší.

Našli ho u bezdomovce, který se o něj moc nestaral a pod vlivem drog a alkoholu s ním pohazoval po zemi, jako by to byla nějaká hračka a ne živý tvor. Koťátka si naštěstí všimli lidé, kteří ho zachránili.

Čudlíkovi vyhnisaly očíčka ještě před tím, než je vůbec stihl otevřít a rozhlédnout se po světě. Přesto měl obrovské štěstí – je zázrak, že na ulici vůbec přežil. Kdyby ho nenašli a nezachránili, nejspíš by tu dnes už nebyl…

I přes to všechno, co si Čudlík musel vytrpět, je to naprosto úžasné a hravé koťátko. U nás v azylu mu dlouho dělal společnost maličký pejsek Večerníček. Ti dva si hrozně sedli do noty.

Čudlík našel nový domov

Čudlík u nás podstoupil vyjmutí zbytků očiček i kastraci. Vyrostl v nádherného, hravého a akčního kocourka a začal si hledat svůj nový domov. A máme obrovskou radost, že na něj nečekal dlouho.

Čudlíka si adoptovala báječná rodina, která má stejně akční kočičí holčičku. Té moc chyběl parťák na hraní a lumpačení. S Čudlíkem se okamžitě skamarádili a je z nich sehraná dvojka, která dovádí dnem i nocí.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha