Čudlík – slepé koťátko

Slepá kočička
Začátek Čudlíkova života nebyl nejsnazší.

Našli ho u bezdomovce, který se o něj moc nestaral a pod vlivem drog a alkoholu s ním pohazoval po zemi, jako by to byla nějaká hračka a ne živý tvor. Koťátka si naštěstí všimli lidé, kteří ho zachránili.

Čudlíkovi vyhnisaly očíčka ještě před tím, než je vůbec stihl otevřít a rozhlédnout se po světě. Přesto měl obrovské štěstí – je zázrak, že na ulici vůbec přežil. Kdyby ho nenašli a nezachránili, nejspíš by tu dnes už nebyl…

I přes to všechno, co si Čudlík musel vytrpět, je to naprosto úžasné a hravé koťátko. U nás v azylu mu dlouho dělal společnost maličký pejsek Večerníček. Ti dva si hrozně sedli do noty.

Čudlík našel nový domov

Čudlík u nás podstoupil vyjmutí zbytků očiček i kastraci. Vyrostl v nádherného, hravého a akčního kocourka a začal si hledat svůj nový domov. A máme obrovskou radost, že na něj nečekal dlouho.

Čudlíka si adoptovala báječná rodina, která má stejně akční kočičí holčičku. Té moc chyběl parťák na hraní a lumpačení. S Čudlíkem se okamžitě skamarádili a je z nich sehraná dvojka, která dovádí dnem i nocí.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha