Coffee – podvyživený kocourek

Tenhle chudáček se dostal k panu veterináři, se kterým spolupracujeme.

Někdo ho našel na ulici a slitoval se nad ním. Odnesl ho na veterinu a bylo to skutečně „za pět minut dvanáct“. Kocourek byl prochladlý, podvyživený a měl rýmu.

Pomozte toulavým kočičkám

Coffee se dostal z nejhoršího – byl v péči veterináře a nemusel se bát, že by zůstal někde ležet utrápený hladem a zimou. Vyšetření odhalilo stafylokoka, a tak zůstal nadále hospitalizovaný.

Bohužel takových opuštěných a nechtěných kočiček jsou všude tucty! Nejlepší, co můžete udělat, abyste jim pomohli, je nepřispívat k problému. Nedovolte, aby se vaše vlastní zvířátka mohla třeba někam zatoulat, a pak přivést na svět další taková nechtěná koťátka, která budou vyrůstat na hranici mezi životem a živořením. A pokud máte doma i v srdci dost místa, můžete udělat dobrý skutek tím, že si adoptujete kočičku nebo kocourka z útulku a dáte jim šanci na hezký život. Zároveň tak uvolníte místo v azylu pro další takovou dušičku, která zoufale potřebuje pomoc. Jako byl třeba Coffee…

Coffee odešel za duhový most

Kocourkův stav se sice zlepšil, ale stále měl zánět v jedné části dutin a bylo nutné, aby podstoupil CT vyšetření, abychom mohli najít příčinu zánětu. Ale nikdo z nás netušil, co bude následovat… Náš malý Coffee se bohužel už neprobudil z narkózy, s největší pravděpodobností mu selhal oběhový systém, což se bohužel někdy stává… Jeho smrt byla nečekaná a o to horší, že Coffee nedostal a už nikdy nedostane svoji šanci na krásný život v milující rodině… Je nám to strašně líto, broučku. Přáli jsme si pro tebe šťastný konec. Snad už tě teď nic netrápí.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha