Chusko – týraný kocourek

Chusko žil na sídlišti obklopený odpadky, lidi nezajímal, nikdy nepoznal lásku.

Všechno to vyvrcholilo ve chvíli, kdy po něm dokonce děti jen tak začaly házet kameny. Ničím se přitom neprovinil, nic jim neudělal. Naštěstí si incidentu všimli dobří lidé z jiné organizace, kteří se ztrápeného kocourka ujali a vzali ho na veterinu.

Z této organizace pak Chusko putoval k nám do Handipetu. Strávil pár dní na veterině, kde ho pan doktor vyšetřil a vykastroval. Chusko měl ohromné štěstí, protože z celé situace vyvázl nezraněný. A z veteriny pak kocourek putoval do dočasné péče.

Z dočasné péče na trvalou

Chusko našel dočasnou péči, ve které si to naprosto zamiloval. I jeho dočaskáři si ho nemohli vynachválit, a tak nás nepřekvapilo, když se rozhodli, že by si Chuska rádi nechali už navždycky. Měli jsme z jejich rozhodnutí obrovskou radost, protože víme, že lepší rodiče by si Chusko mohl přát jen stěží.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

7 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha