Chai – pokousané koťátko

Koťátko Chai v dočasné péči
Malého Chaie přinesli na veterinu na utracení. Pokousal ho pes.

Pan doktor ale usoudil, že si koťátko ještě zaslouží dostat šanci, a tak se drobek dostal pod naše křídla.

Koťátko vypadalo hrozně. Viditelná vnější zranění nemělo, ale bylo zde podezření na otok mozku. Nejprve ani nezvládlo jít rovně. Postupně se to zlepšilo, ale stejně neustále koukal do země a snažil se otírat o cokoliv, co se hýbe…

Chai zůstal tři dny na hospitalizaci pod dozorem pana doktora, než bylo bezpečné, aby se přesunul do dočasné péče. Zprvu hodně spal, občas měl tendenci usínat dokonce i při jídle.

Postupně se ale vzpamatoval, začal se umývat a taky šplhat po všem, co se mu postavilo do cesty. Prokoukl i na pohled, byl z něj hotový krasavec! Jediné, co mu ještě dělalo trochu problémy, bylo chození na záchůdek. Věřili jsme, že i to brzy zvládne.

Nečekaný odchod

Nic nenaznačovalo, že je něco špatně. Až do chvíle, kdy znenadání přišel záchvat. Okamžitě Chaie vezli na hospitalizaci. Bojovali jsme. Jenže záchvaty se přes veškerou snahu zhoršovaly a nedalo se nic dělat. Museli jsme ho nechat odejít…

Teď už Chaie nebude nic trápit a až budete večer koukat na nebe, někde tam za něj bude svítit nová hvězdička… Pevně věříme, že těch několik týdnů, které u nás Chai prožil, bylo plných lásky a krásných chvil. Moc děkujeme všem, kdo mu na jeho cestě drželi palce.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha