Casper – nemocné štěňátko

V prosince jsme přijali do péče půlročního psího chlapečka.

U dočasné tety se ohřál jen na pár hodin a hned během první noci jsme ho museli akutně odvézt na hospitalizaci kvůli opravdu silnému průjmu.

Za jeho problémy stál zánět, navíc byl opravdu ošklivě začervený. Casper strávil na veterině pár dní, ale nakonec se mu naštěstí udělalo lépe a mohl se vrátit zase zpátky za dočasnou tetou. Přáli bychom vám vidět jeho radost, když si uvědomil, že se konečně zase může vyvalovat v posteli, nechávat se drbat za ušima a hrát si se svými dočaskovými zvířecími kamarády.

Po propuštění z veteriny musel brát ještě nějakou dobu antibiotika, ale dobře to dopadlo. Problémy se mu už nevrátily, byl plný energie, neustále si chtěl hrát a mazlit se… No prostě štěňátko, mnoho z vás to nejspíš dobře zná.

Nakonec mu už nic nebránilo v novém dobrodružství a mohl odejít do nového domova. Má teď úžasnou rodinu, do které krásně zapadl a je moc šťastný, že může všechnu svou energii věnovat lidem, kteří tu pro něj budou už navždycky.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

21 370 Kč
cíl 30 000 Kč

Malého Chaie přinesli na veterinu na utracení. Pokousal ho pes.

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha