Buji – malý dobrodruh

Středně velký hnědý pes Buji
Bujimu jsou teprve čtyři roky, ale prožil toho už tolik! K nám do Čech přicestoval až z Afriky…

Před pár lety ho zachránila paní, když byl zraněný a společně se svou kamarádkou mu pomohly z nejhoršího. Už tehdy se mu snažily najít nový domov, ale nedařilo se a tak s dočasnou tetou postupně procestoval ještě několik míst.

Když byla jeho tetička na krátko přeložená do Čech, usoudila, že by tady snad už konečně mohl najít vysněný domov a poprosila nás, zda bychom se Bajiho ujali a pomohli mu ke šťastnému konci. Neváhali jsme a souhlasili. Buji je úžasný pejsek a my moc rádi uděláme vše pro to, aby se konečně dočkal rodiny, po které z celého srdce touží.

Hledáte energetického parťáka na ranní běhání? Buji už na vás čeká!

Buji je mladý a aktivní pes, hrozně rád běhá, dovádí a hraje si. Doma ale taky hodně spí a samozřejmě miluje mazlení. Je poslušný a dobře vychovaný, hygienické návyky má na 100 %. Umí i všechny základní povely a obecně se moc rád učí. Život s ním je jedna velká zábava.

Ve vypjatých situacích tahá na vodítku, proto pro něj hledáme ideálně trochu zkušenější páníčky bez malých dětí. Nemá moc rád ostatní psi, ale myslíme, že nekonfliktní hravá fenka by mu nevadila. Kočičky jsou velký otazník.

Buji vám do života vnese spoustu lásky a radosti. Je to úžasný pejsek, který moc touží po milující rodině. Úplně nejvíc by se mu líbilo někde na okraji města nebo na venkově. Pokud máte pocit, že byste mu mohli nabídnout život, o jakém zatím jen sní, ozvěte se nám na tel. 773 554 464 nebo na e-mail jana@petheroes.cz.

  • 4 roky, 20 kg
  • Očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný
  • Adopční poplatek 3 900 Kč

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

21 370 Kč
cíl 30 000 Kč

Malého Chaie přinesli na veterinu na utracení. Pokousal ho pes.

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha