Buji – malý dobrodruh

Středně velký hnědý pes Buji
Bujimu jsou teprve čtyři roky, ale prožil toho už tolik! K nám do Čech přicestoval až z Afriky…

Před pár lety ho zachránila paní, když byl zraněný a společně se svou kamarádkou mu pomohly z nejhoršího. Už tehdy se mu snažily najít nový domov, ale nedařilo se a tak s dočasnou tetou postupně procestoval ještě několik míst.

Když byla jeho tetička na krátko přeložená do Čech, usoudila, že by tady snad už konečně mohl najít vysněný domov a poprosila nás, zda bychom se Bajiho ujali a pomohli mu ke šťastnému konci. Neváhali jsme a souhlasili. Buji byl úžasný pejsek a my moc rádi udělali vše pro to, aby se konečně dočkal rodiny, po které z celého srdce toužil.

Buji byl mladý a aktivní pes, hrozně rád běhal, dováděl a hrál si. Doma ale taky hodně spal a samozřejmě miloval mazlení. Byl poslušný a dobře vychovaný, hygienické návyky měl na 100 %. Uměl i všechny základní povely a obecně se moc rád učil. Každý den dokázal proměnit ve velké dobrodružství.

Buji našel nový domov

Je to tak! Hledání domova pro Bujiho nakonec trvalo o něco déle, než jsme čekali, ale nakonec se zadařilo.

Buji našel dokonalého páníčka, který ho moc miluje, chápe jeho potřeby a dokáže mu poskytnout všechno co potřebuje ke štěstí.

Jsme strašně rádi, že to tak krásně dopadlo a Buji konečně našel svou vysněnou rodinu.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha