Bruno – dobrotivý obr s nemocným srdcem

Kříženec moskevského strážného psa Bruno 0
Bruno je zatím největší pejsek, který kdy hledal útočiště v Handipet Rescue.

Byl to kříženec moskevského strážného psa, takže takový malý obřík. Právě jeho velikost v kombinaci s nemocným srdíčkem se nakonec staly důvodem, proč se dostal k nám. Bruno konkrétně trpěl dilatační kardiomyopatií, musel proto brát, léky které ale měsíčně vyšly na 5 000 Kč… A proto se už o něj původní majitelka nedokázala nadále postarat, ačkoliv si to přála.

Kromě potíží se srdcem Bruna trápily také záchvaty, které se u něj objevovaly párkrát do roka. Co za nimi vězí nevíme jistě, ale pravděpodobně souvisí s jeho problémy se srdíčkem.

Říká se, že se protiklady přitahují. Brunovo přátelství s drobnou kříženkou krysaříka Myškin tomu bylo důkazem! Myškin, která patřila naší dočasné tetě Janě, si Bruníka neskutečně oblíbila a on ji jakbysmet. Byla to okouzlující dvojka!

Bruno našel nový domov!

Konečně má své vlastní dvounožce, kteří ho mohou celé dne zahrnovat láskou a péčí. Máme z něj ohromnou radost. Bruník je totiž velice speciální pejsek, který si zaslouží jen to nejlepší – a to teď taky má.

S jeho novou rodinou budeme samozřejmě i nadále v kontaktu pro případ, že by došlo k nějakým problémům, které by bylo potřeba řešit. Moc děkujeme všem, kdo jste Bruníka během jeho pobytu v azylu podporovali. Jste úžasní.

Vzácná návštěva

Bruno na nás nezapomněl a dokonce se i jednou zastavil na návštěvu, když si spolu se svou novou rodinou přijel vyzvednout léky na srdíčko.

Přišel, zkontroloval, co je nového, nechal se důkladně opusinkovat od Myškin a samozřejmě se pořádně přivítal i s tetou Janou. Bylo strašně krásné ho vidět, ale ještě krásnější bylo vidět tu lásku, kterou chová ke své nové rodině – a kterou jeho rodinu chová k němu. Upřímně si nedovedeme představit, že by mohl být šťastnější.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha