Bruno – dobrotivý obr s nemocným srdcem

Kříženec moskevského strážného psa Bruno 0
Bruno je zatím největší pejsek, který kdy hledal útočiště v Handipet Rescue.

Byl to kříženec moskevského strážného psa, takže takový malý obřík. Právě jeho velikost v kombinaci s nemocným srdíčkem se nakonec staly důvodem, proč se dostal k nám. Bruno konkrétně trpěl dilatační kardiomyopatií, musel proto brát, léky které ale měsíčně vyšly na 5 000 Kč… A proto se už o něj původní majitelka nedokázala nadále postarat, ačkoliv si to přála.

Kromě potíží se srdcem Bruna trápily také záchvaty, které se u něj objevovaly párkrát do roka. Co za nimi vězí nevíme jistě, ale pravděpodobně souvisí s jeho problémy se srdíčkem.

Říká se, že se protiklady přitahují. Brunovo přátelství s drobnou kříženkou krysaříka Myškin tomu bylo důkazem! Myškin, která patřila naší dočasné tetě Janě, si Bruníka neskutečně oblíbila a on ji jakbysmet. Byla to okouzlující dvojka!

Bruno našel nový domov!

Konečně má své vlastní dvounožce, kteří ho mohou celé dne zahrnovat láskou a péčí. Máme z něj ohromnou radost. Bruník je totiž velice speciální pejsek, který si zaslouží jen to nejlepší – a to teď taky má.

S jeho novou rodinou budeme samozřejmě i nadále v kontaktu pro případ, že by došlo k nějakým problémům, které by bylo potřeba řešit. Moc děkujeme všem, kdo jste Bruníka během jeho pobytu v azylu podporovali. Jste úžasní.

Vzácná návštěva

Bruno na nás nezapomněl a dokonce se i jednou zastavil na návštěvu, když si spolu se svou novou rodinou přijel vyzvednout léky na srdíčko.

Přišel, zkontroloval, co je nového, nechal se důkladně opusinkovat od Myškin a samozřejmě se pořádně přivítal i s tetou Janou. Bylo strašně krásné ho vidět, ale ještě krásnější bylo vidět tu lásku, kterou chová ke své nové rodině – a kterou jeho rodinu chová k němu. Upřímně si nedovedeme představit, že by mohl být šťastnější.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha