Bóďa – kočička s nádory na mléčné žláze

Přijali jsme do péče kočičku s rozsáhlými nádory na mléčné žláze.

Naděje tu ale stále byla, a tak Bódinka podstoupila operaci. Ta proběhla dobře a my jsme moc doufali, že teď už bude všechno v pořádku.

Na Bódině příběhu bylo už od začátku nejhorší to vědomí, že se jejím zdravotním problémům dalo jednoduše předcházet – stačilo by, aby včas podstoupila kastraci a mohla se všemu tomu trápení vyhnout…

Útvar u srdce

Chvíli to vypadalo, že snad opravdu bude všechno v pořádku. Bóďa se přesunula z veteriny do dočasné péče, rekonvalescence probíhala dobře a Bóďa krásně papala. Jenže pak zničehonic úplně přestala jíst a musela být proto převezena zpátky na hospitalizaci. Rentgenové vyšetření následně odhalilo, že má kočička u srdce velký útvar, pravděpodobně půjde o nádor. Bohužel vzhledem k umístění se s ním nedalo nic dělat…

Bóďa strávila na hospitalizaci několik dní a my si moc přáli, aby se její stav zlepšil a ona mohla dostat šanci prožít alespoň pár posledních týdnů v teple a bezpečí zahrnutá láskou. Jisté nebylo nic, ale nakonec se její stav přeci jen zlepšil, chuť k jídlu se vrátila a Bóďa se tak mohla vrátit za milovanou dočasnou tetou.

Bóďa odešla za duhový most

Bódinka s námi nakonec strávila krásných deset měsíců, během kterých jsme o ni pečovali s veškerou naší láskou a starali se o to, aby jí nic nechybělo. Byla to velmi svérázná kočička, která naprosto zbožňovala jídlo a mazlení s dočasnou tetou.

Jednoho dne ale muselo přijít nevyhnutelné a její stav se zhoršil natolik, že nezbylo, než ji nechat odejít.

Už teď nám moc chybí…

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Něžná a do krásy rozkvetlá jako luční kvítí, taková je kočička Pampeliška.

Jeli jsme na veterinu pro léky, odjeli jsme s nemocným novorozeným štěňátkem.

15801 Kč
cíl 5000 Kč

Bujimu jsou teprve čtyři roky, ale prožil toho už tolik! K nám do Čech přicestoval až z Afriky…

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha