Blue Iris a Blue Ivy

Kočičky Blue Iris a Blue Ivy
Blue Iris a Ivy byla dvě malá koťátka, která si už v nízkém věku zažila spoustu nepříjemností.

Potrápila je hlavně očička. Ta nevypadala moc dobře a dlouho jsme nevěděli, zda se je povede zachránit. Díky nasazené léčbě se naštěstí jejich stav začal postupně zlepšovat, naděje na uzdravení tu byla. Holčičky pěkně baštily a dokonce brzy začaly i lumpačit. Každou chvíli se proháněly a hrály si, jako by se nechumelilo.

Blue Iris

S Blue Iris to chvíli vypadalo opravdu zle. Díky trpělivé péči dočasné tety, několika návštěvám veteriny a vaší podpoře se ale situace nakonec pomalu začala obracet k lepšímu. A teď má Iris očička úplně vyléčená! Po předchozích problémech není ani památky.

Blue Ivy

I Blue Ivy urazila ohromný kus cesty a její zdravotní stav se o tolik zlepšil! Od pohledu by člověk neřekl, že jí kdy něco bylo. Léčba se u ní ovšem trochu protáhla kvůli přetrvávajícímu vřídku, ale nakonec to dobře dopadlo! Úplně nakonec je stejně ze všeho nejdůležitější, že je živá a v bezpečí a má možnost prožít krásný život plný radosti a lásky…

Kočičky našly nové domovy

Tyhle princezny to v životě vůbec neměly snadné, ale díky péči dočasné tety, pana veterináře i vás všech, kdo jste je podporovali na dálku, nakonec všechny problémy ustály a uzdravily se. A nakonec přišel čas i na to nejdůležitější – stěhování za jejich vlastními rodinami! Blue Ivy musela na rodinu kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům čekat o něco déle než její sestřička Blue Iris, ale nakonec se také dočkala.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha