Blue Iris a Blue Ivy

Kočičky Blue Iris a Blue Ivy
Blue Iris a Ivy byla dvě malá koťátka, která si už v nízkém věku zažila spoustu nepříjemností.

Potrápila je hlavně očička. Ta nevypadala moc dobře a dlouho jsme nevěděli, zda se je povede zachránit. Díky nasazené léčbě se naštěstí jejich stav začal postupně zlepšovat, naděje na uzdravení tu byla. Holčičky pěkně baštily a dokonce brzy začaly i lumpačit. Každou chvíli se proháněly a hrály si, jako by se nechumelilo.

Blue Iris

S Blue Iris to chvíli vypadalo opravdu zle. Díky trpělivé péči dočasné tety, několika návštěvám veteriny a vaší podpoře se ale situace nakonec pomalu začala obracet k lepšímu. A teď má Iris očička úplně vyléčená! Po předchozích problémech není ani památky.

Blue Ivy

I Blue Ivy urazila ohromný kus cesty a její zdravotní stav se o tolik zlepšil! Od pohledu by člověk neřekl, že jí kdy něco bylo. Léčba se u ní ovšem trochu protáhla kvůli přetrvávajícímu vřídku, ale nakonec to dobře dopadlo! Úplně nakonec je stejně ze všeho nejdůležitější, že je živá a v bezpečí a má možnost prožít krásný život plný radosti a lásky…

Kočičky našly nové domovy

Tyhle princezny to v životě vůbec neměly snadné, ale díky péči dočasné tety, pana veterináře i vás všech, kdo jste je podporovali na dálku, nakonec všechny problémy ustály a uzdravily se. A nakonec přišel čas i na to nejdůležitější – stěhování za jejich vlastními rodinami! Blue Ivy musela na rodinu kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům čekat o něco déle než její sestřička Blue Iris, ale nakonec se také dočkala.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha