Jedna z drobečků: Bibianka

Ze zrušené množírny jsme přijali 9 pejsků v nouzi, Bibianka je jedna z nich.

Měla blechy, po celém těle lysiny a úplně uhnilé zuby. Stejně jako ostatní pejsci ze stejného prostředí byla vystrašená a stresovaná. Pravděpodobně nikdy nezažila dobré zacházení ani nedostala pořádně najíst. Ze všeho nejdřív ji čekalo očkování, kastrace a pak především konečně laskavá péče a dobré jídlo. Je potřeba dost času, než se po takové zkušenosti zvířátko vzpamatuje a začne lidem znovu důvěřovat.

Bibianka našla nový domov!

Maličká Bibi měla velké štěstí. Našla skvělou dočasnou péči, kde se jí dostalo lásky, péče a rozmazlování. Dočasná péče pomáhá pejskům, kteří strávili většinu života ve špatném prostředí, aby si mohli zvyknout na život v rodině a běžný chod domácnosti. Ale má také svá úskalí. Někdy se stane, že si dočasní páníčci zvířátko tolik zamilují, že pak nemohou jinak, než si je adoptovat. A to se právě stalo i Bibiance. Takže tahle překrásná psí holčička už má své báječné NAVŽDY DOMA. Moc ti to přejeme, beruško.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha