Jedna z drobečků: Bibianka

Ze zrušené množírny jsme přijali 9 pejsků v nouzi, Bibianka je jedna z nich.

Měla blechy, po celém těle lysiny a úplně uhnilé zuby. Stejně jako ostatní pejsci ze stejného prostředí byla vystrašená a stresovaná. Pravděpodobně nikdy nezažila dobré zacházení ani nedostala pořádně najíst. Ze všeho nejdřív ji čekalo očkování, kastrace a pak především konečně laskavá péče a dobré jídlo. Je potřeba dost času, než se po takové zkušenosti zvířátko vzpamatuje a začne lidem znovu důvěřovat.

Bibianka našla nový domov!

Maličká Bibi měla velké štěstí. Našla skvělou dočasnou péči, kde se jí dostalo lásky, péče a rozmazlování. Dočasná péče pomáhá pejskům, kteří strávili většinu života ve špatném prostředí, aby si mohli zvyknout na život v rodině a běžný chod domácnosti. Ale má také svá úskalí. Někdy se stane, že si dočasní páníčci zvířátko tolik zamilují, že pak nemohou jinak, než si je adoptovat. A to se právě stalo i Bibiance. Takže tahle překrásná psí holčička už má své báječné NAVŽDY DOMA. Moc ti to přejeme, beruško.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale umí být pěkným dráčetem.

Čtyři tiché tlapky, jeden elegantní ocásek, dvě velké oči plné lásky a heboučký kožíšek.

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

7 600 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

17 250 Kč
cíl 25 000 Kč

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha